1.9 TDI 90/110 km, 10-13k

13 Lip 2016, 23:11

Za takie pieniądze to powinien być prawie igła..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Lip 2016, 19:14

witajcie, odnosnie tego samochodu [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] bylem go dzisiaj ogladac i na pierwszy rzut oka wydaje sie OK, ale mierzylem miernikiem( miernik nie wskazal ze bylo szpachlowane) i lewa strona rzeczywiscie malonawa, tak samo maska, szyby nie oryginalne, brak ksiazki, pedal sprzegla strasznie wytarty mimo 230 tys, i podczas jazdy ciezko wcisnac to sprzeglo, i gdy trzymalem na nim stope to mi drzala ( niewiem co to :p), aha i pan mowil ze od turka kupil :D. Na plus to zawieszenie, nie kopci, pod maska jak i w srodku calkiem zadbany.

I tak sie zastanawiam nad nim czy go brac czy sobie darowac :p
qbez
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

19 Lip 2016, 19:17

Skoro jest tak jak piszesz i nikt go jeszcze nie kupił to według mnie opcja jest jedna,odpuść sobie :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Lip 2016, 19:29

Jak kupił od turka to pewnie za marny pieniądz. Skręcone to jest na bank, drzwi może wymienione od innego i położona druga warstwa lakieru jeśli szyby nieoryginalne. Słupek B cały? Progi mierzyłeś?
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

19 Lip 2016, 20:46

Słupki mierzylem były ok, dach tak samo,dachowania nie było , prawa strona tez dobra, tylko maską i tą lewą strona ,miernik wogole nie lapal progu zewnętrzne, po ogumienia na szybach widać było że coś się działo, no i te sprzeglo ciężko się wciskalo, wyczuwalne były drgania na nim przy zmianie biegow
qbez
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna
    Mazda5 to model, który wprowadził przesuwane drzwi boczne do świata minivanów. Dostępny w trzech nowych kolorach karoserii – czerwonym Zeal Red, czarnym Jet Black i szarym Meteor Grey. Wnętrze samochodu ...