10 tyś - Renault Megane II

Re: 10 tyś - Renault Megane II

23 Sty 2015, 19:30

ale to wymieniłeś takie rzeczy,które po jakimś czasie muszą paść-podnośnik szyb jak w każdym aucie,czujniki także zwłaszcza opon(większość już tego nie ma),a sprężarki od klimy częściej padają w vw,o awaryjnych pierwsze słyszę i o odtwarzaczu także....
alfa145boxer
Początkujący

Miejscowość: POZNAŃ
Auto: Laguna II ph I
Silnik: 2.0 F4R 135KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

23 Sty 2015, 19:36

jedyną bolączka co wymieniłeś to karta,no ale cóż taka to uroda tego urządzenia,poza tym nic szczególne usterki takie jakie mogą wystapić w każdym aucie...
alfa145boxer
Początkujący

23 Sty 2015, 19:45

alfa145boxer napisał(a):ale to wymieniłeś takie rzeczy,które po jakimś czasie muszą paść-
Nie śmieszne.
alfa145boxer napisał(a):podnośnik szyb jak w każdym aucie,czujniki także zwłaszcza opon(większość już tego nie ma),a sprężarki od klimy częściej padają w vw,o awaryjnych pierwsze słyszę i o odtwarzaczu także....
Astra 95r- podnośniki oryginalne. Można? Można.
No i nie wiem po co te czujniki opon jesli i tak nie działają (wskazują źle), mnie by to wku..
sprężarki padają w Lagunie II/Megane II. Co do VW zgadzam się, też często padają- Passat B5/B5 FL, Golf IV. U mnie za to oryginał, a przecież to Ford jest taki zły.. :roll:
Odtwarzacze szumią, przerywają aż w końcu wysiadają.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

23 Sty 2015, 19:50

w jednym dłużej w innym krócej...
argumenty kiepskie podałeś,ale to i tak kupujący podejmie decyzje
alfa145boxer
Początkujący

23 Sty 2015, 19:53

alfa145boxer napisał(a):argumenty kiepskie podałeś,ale to i tak kupujący podejmie decyzje
Ty nie podałeś żadnych.. tylko zarzekasz się że w każdym może paść.. Okej. w zasadzie każdy może się zjarać, złamać w poł itd.. Z tym że są to niedoróbki danego egzemplarza a w megane II padają rzeczy elektroniczne nagminnie.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

23 Sty 2015, 20:01

choroby wieku dziecięcego zostały już częściowy wyeliminowane pod koniec roku 2004 w tym modelu,egzemplarze w benzynie są na pewno mniej awaryjne od diesla,poza tym zalezy także na jakie auto sie trafi,kupisz i bedzie w nim'' wszystko swiecic'' albo będziesz jezdził takim samochodem,że nic sie nie bedzie działo,lubie renault,miałem juz kilka i nigdy nie narzekałem,fordem mondeo mk3 tez sie odpychałem i to w dieslu i był ok,ale blacha to tragedia,więc po prostu naprawdę wszystko zależy od tego na jakie auto trafisz....
alfa145boxer
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...
    Nowe VW Transportery T6 dla Policji Nowe VW Transportery T6 dla Policji
    Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili