2 marki radia ...Która wybrać ??

2 marki radia ...Która wybrać ??

04 Lis 2009, 18:12

Witam. Chciałbym zakupic nowe radio do mojej poloweczki :wink: . Dysponuje niewielką kwotą bo ok 300 zł. dodam jeszcze ze narazie mam z przodu głosniczki Jvc 10cm wiec szału nie ma. Ale z czasem pomyślę o małej rozbudowie audio :wink:
Oto moje faworyty
[link wygasł]
dlatego ze maja ładny design, i podobno ładnie graja.. a pozatym 3 lata gwarancji ;)
lub
[link wygasł]
Znana marka w swiecie CA , ale nie wiem czy model bedzie lepszy od Jvc

Jakie sa wasze opinie na temat tego sprzętu i które jest lepsze ;) Mile widziane tez inne propozycje.
Z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam :grin:
przemson90
Nowicjusz

Miejscowość: ok Płocka

Re: 2 marki radia ...Która wybrać ??

05 Lis 2009, 08:23

Witam!!!
Clarion i tylko clarion miałem jvc przestało czytać płyty po 3 tyg, oddałem na gwarancje powiedzieli że radyjko zalałem wodą tylko że było zawsze suchutkie płyty bez najmniejszej ryski i brudu, i ogólnie grało przeciętnie. A clarion to marka
psioter5

07 Lis 2009, 17:40

Tak wygląd moze nie jest tak przekonujący ale to przeciez nie o to chodzi.. a jest z ktos na forum co posiada JVC i jest zadowolony z tego modelu??
przemson90
Nowicjusz

10 Lis 2009, 12:51

[link wygasł] mój kolega ma takie cos od 2miechów i gra mu fajnie :) posiada głosniki JBL 2 po 500RMS ;p w drzwiach jakies zale bez firmy ale gra mu fajnie:)
Impossible is nothing - hasło polskich blacharzy i lakierników
Pako
Nowicjusz

Miejscowość: Wa-wa

12 Lis 2009, 13:18

Pako napisał(a):http://allegro.pl/item802383593_jvc_kd_r301_302_303_f_vat_gwar_pl_3lata_kielce.html mój kolega ma takie cos od 2miechów i gra mu fajnie :) posiada głosniki JBL 2 po 500RMS ;p w drzwiach jakies zale bez firmy ale gra mu fajnie:)

kolego, chyba pomyliłeś sie o jedno zero w mocy tych głośników, może 50W to grało ale 500 raczej będzie słabizna z resztą radio ma wzmacniacz 4x25RMS więc sam sobie odpowiedz czy będzie to grało.

mniejsza o to, mój kolega ma już ze dwa lata JVC i nie ma problemów, wszystko gra. jedyną wadą tego modelu jest mało atrakcyjny wyświetlacz, który po prostu słabo wygląda. Z tanich odtwarzaczy polecam Kenwooda. bardzo dobre tunery radiowe, atrakcyjny wygląd i wyświetlacze, dobre przyciski. mam dwa takie tańsze modele (za 450zł i 300zł) i bez problemów już ponad dwa lata.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

16 Lis 2009, 09:36

Witam, słuchaj a nie zastanawiałes na nad LG???
Mam do sprzedania nawet LG LAC6800R
[link wygasł]

Też mam nowe a cena to zaledwie 300zł. Jak cos to pisz na PW
VW-NA ZAWSZE!

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

• Re: 2 marki radia ...Która wybrać ??

03 Gru 2009, 18:39

dziekuje bardzo za pomoc. jednak wybór padł na Pioneera Deh 2920. Radio naprawde bardzo sympatyczne i ładnie pasuje do Vw :) dzwiek jest czysty oraz zaskoczyło mnie szybkie odczytywanie płyt. ale jeszcze raz dziekuje za podane przez was propozycje o serdecznie pozdrawiam :cool:
    przemson90
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili