2 modele do oceny astra g II 1,6 lpg vs. seat cordoba 1,9tdi

18 Lut 2014, 20:22

Weź wrzuć zdjęcia bo ogłoszenia już nie ma. Na iv.pl wrzucasz i potem wklejasz linki- pełen rozmiar na forum. Albo na pokazywarke i wrzucasz jeden link. Szerokości :)
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

18 Lut 2014, 20:55

Robi się :D
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

Autko dostaje też nowe radyjko:
[link do oferty na Allegro wygasł]

Nie ukrywam śmieję się do siebie jak d...l, że wyszło jak wyszło mi z tym autem^^
fenwind
Początkujący
 
Posty: 105
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Toyota Corolla e11 G6R
Silnik: 4AFE 1.6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

18 Lut 2014, 21:03

No ladnie sie prezentuje,szerokości i bezawaryjności :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Lut 2014, 21:31

Wiadomo, że ładnie i pięknie przecież jest moja :D :D

Zastanawiam sie tylko czy radio da radę zamontować ot tak bez żadnych problemów tam są jakieś różnice w wielkości i montażu tych różnych pudeł?

Swoją drogą... zostanie mi trochę kasy bo taniej wyszło niż miało być... jakieś pomysły jak tu autko uszczęśliwić dodatkowo?

Przed zimą juz obiecałem pełną konserwację ale kusi mnie jeszcze z tysiaka wydać i jakoś dobrze mojej żabie zrobić...
fenwind
Początkujący
 
Posty: 105
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Toyota Corolla e11 G6R
Silnik: 4AFE 1.6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

18 Lut 2014, 21:36

Alufelgi jakies i el. Szyby bym zamontował.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

18 Lut 2014, 22:15

Jakie by to były koszty?
fenwind
Początkujący
 
Posty: 105
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Toyota Corolla e11 G6R
Silnik: 4AFE 1.6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii
    Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie miała miejsce światowa premiera wysoce wyczynowej wersji Astry GTC, czyli nowej Astry OPC. Benzynowy silnik modelu OPC z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem, ...
    Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą
    Pomimo tego, że zmęczenie lub zaśnięcie za kierownicą zajmuje w statystykach policyjnych w Polsce i na świecie dalekie miejsca w klasyfikacji przyczyn wypadków, to szacuje się, że w rzeczywistości stanowi istotną przyczynę ...

18 Lut 2014, 22:19

Alufelgi- zależy jakie Ci się podobają. A co do el. szyb to zapytaj na forum Toyoty.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

18 Lut 2014, 22:39

Po rejestracji na forum toyoty mam 2 dni przerwy od 1 posta :)

Alusy bym narazie odpuścił bo to i tak kółka. Chodzi mi bardziej o wnętrze. Nie chcę auta zdresić ani go oszpecić. Zależy mi bardziej na dopieszczeniu środka albo serca.

Już mu obiecałem konserwację, kupię mu jeszcze felgi stalowe do nowych opon i radio ale chciałbym zrobić coś jeszcze w końcu to moja i tylko moja żaba :D
fenwind
Początkujący
 
Posty: 105
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Toyota Corolla e11 G6R
Silnik: 4AFE 1.6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

18 Lut 2014, 22:49

No to el. szyby i może przyciemniane szyby? Do tego jakieś kołpaki fajne jak alusów nie chcesz i będzie fajne wozidlo :) Może jeszcze zmieniarka?
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

18 Lut 2014, 22:58

Wystarczy mi same radio i głośniki w zestawie. Nie wiem jeszcze dokłądnie jak to gra ale jako audiofil nie wierze raczej w cuda jeśli chodzi o słuchanie muzy w aucie :) Żadna tuba mnie nie interesuje ani inne wygibasy, słucham rocka a tam ważne są wysokie tony i dobra jakość głośników. Zmieniarka nie będzie potrzebna bo radio które kupuje daje radę z mp3 więc nagram sobie przed wyjazdem parę cdków i kupię sobie porządny pokrowiec na płyty :D

Szyb przyciemnić nie widzę powodów :D Jakieś inne pomysły?
Czeka mnie jeszcze zakup apteczki to na bank bo na tym punkicie jestem śmiertelnie bym powiedział przeczulony. Ta co jest w środku nie spełnia moich wymagań. Do tego trójkąt i komplet kamizelek dla kilku osób (czechy/słowacja)

Pytam co jeszcze... puśćcie wodzy fantazji :D
fenwind
Początkujący
 
Posty: 105
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Toyota Corolla e11 G6R
Silnik: 4AFE 1.6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

18 Lut 2014, 23:11

Gdybyś miał 2k w gore to proponowałbym klime. A u Ciebie jeszcze można centralny zamek zamontować i obszyc kierownicę skórą. Pod maską zamontować teleskopy. Wstawić ledy i będzie git :)
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

19 Lut 2014, 00:49

No to gratulacje! :) Mam nadzieję ,że będzie się spisywał dobrze! Nareszcie normalny przebieg dla 99r ,a nie z kapelusza! To tylko uwiarygadnia,że nie było ściemy i picowania auta na sprzedaż. :ok:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

19 Lut 2014, 01:05

Radio będzie w normalnym rozmiarze, głośniki kup na ori miejsca tylko jakieś lepsiejsze, sprawdź rozrząd...pamietaj zeby stan oleju trzymać na poziomie prawie full, oczywiście oliwka jakaś dobra najlepiej syntetyczna (taka naprawde syntetyczna).

W przyszłosci mogą Ci podstukiwać gumki stabilizatora...
Nie daj sie naciągnąć na zawyżanie cen w hurtowniach bo ziutki tłumaczą że to tojka więc musi kosztować...

Ogólnie gratulacje
Bedziesz zadowolony... :ok:

P.S
jak pomyslisz o lpg to świece wymień.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10180
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

19 Lut 2014, 07:39

A ja bym el.szyb nie montował,kiedyś Ci padną i co wtedy jak sobie otworzysz szybe :mrgreen:
ja na Twoim miejscu bym go doinwestował tzn wymienił kompletny rozrząd,olej,filtry itd.
Co do kółek to ja bym nie kupowal nowych stalówek,te co są niech zostaną na zime a na lato zainwestuj w alufelgi.
PS: zdrap z tyłu tą naklejke PL bo według mnie troche to szpeci.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Lut 2014, 09:18

Na temat naklejki też miałem napisać :mrgreen: Możesz naszą z forum na to miejsce nakleic :) A el. szyby jak są dobrze założone, mówię o oryginalnych to będzie wszystko okej. Wystarczy poszukać rozbitka, części wziąć i zlecić robotę ekektrykowi :ok:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra