2 ogłoszenia do oceny

2 ogłoszenia do oceny

21 Sty 2017, 15:19

Zainteresowały mnie te 2 ogłoszenia:
1. [link wygasł]
2. [link wygasł]
Warto przejechać się i obejrzeć?
Adrard
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: 2 ogłoszenia do oceny

21 Sty 2017, 15:41

A co Cię ujęło w tych autach?
pytam bo zawsze ciekawi mnie tok rozumowania takich osób jak Ty...
Najpierw piszesz że w is300 boisz się o spalanie a potem zapodajesz audi a4b6 z syfnym 3,0 V6 i BMW 3,0d z 300tyś.km. przebiegu gdzie w obu przypadkach w tabelce "koszty" wysokie spalanie byłoby tylko pobożnym życzeniem kierowcy/właściciela... :o
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

21 Sty 2017, 15:45

To sam nie widzisz jak to ałdi wygląda??? Przecież ten przód sam poskładałbym lepiej pod blokiem. Auto świetnie nadaje się do challenge'u - kto znajdzie najwięcej odcieni lakieru na bezwypadkowym audi dostaje zestaw kluczy+grzechotka (taka "z przeglądu", która nie działa już w opakowaniu. Diesel, automat, 4x4, niski przebieg i cena wyjściowa 14k , do tego z Radomia:naughty: :naughty: :naughty: ( a import z poza UE wychodzi drożej niż np. z Niemiec)
BMW już lepiej
Swoją drogą dobry rozrzut z Radomia po Koszalin.
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: s60
Silnik: 2.5T
Typ: Sedan/Limuzyna

21 Sty 2017, 15:48

Szwajcara odrzuć z miejsca,beta ładnie wygląda
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przez błoto między drzewami
      Sofa Warszawa 223
      Stoisko Mitsubishi na targach
      Puchar Scirocco R 2012 na torze Red Bull Ring w Spielbergu