23 letni samochód.

23 letni samochód.

08 Lis 2015, 22:48

Witam. Nie dawno zakupiłem 23 letni samochód. volkswagen golf III wersja trzy drzwiowa. Ma on już 23 latka. Chciałbym w nim trochę zainwestować. Silnik ma zdrowy nic się nie psuje wystarczy tylko pasek rozrządu wymienić i będzie dobrze. Chce sobie w nim zainwestować w takie różne rzeczy nie drogie ale cieszące. Wymienić skrzynie biegów cały komplet. Kupić zamknięcie od drzwi. Zrobić zamek w schowku. Zakupić radio. Zakupić ledowe światła postojowe i dzienne oraz na tylną rejestrację. Dokupić pokrowce. Dywaniki samochodowe. I nie wiem ile taki samochód jeszcze będzie mógł jeździć by w razie czego w niego inwestować. Nie chce komentarzy: "sprzedaj". Możesz napisać co sądzisz, ale niech będzie to sensowny komentarz posiadający argumenty, które być może dadzą mi do myślenia w inną stronę jaką myślę bo ja naprawdę jestem fanatykiem tego modelu i jeszcze te przyciemniane szyby to jest naprawdę klasyczny terminator.. ;p Głównie chce wiedzieć czy warto inwestować nawet te małe pieniądze gdzie mam małe zarobki wiadomo kiedyś kupie inny samochód ale to może trwać 4/5 lat. Rdza od spodu nie jest w progach zauważana tak, aby były dziury na wylot. Jedyna rdza widoczna to będę ją robić jeśli powiecie mi, że warto trzymać takiego 23 letniego golfa.
Szybex
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Zabici bez zaiętych pasów Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2007
      CZ-350 TYP472.6, 1986 rok
      Volskwagen Golf VII
      Lamborghini Murcielago - wnêtrze