8500

04 Lis 2009, 22:13

Marzy mi się vectra b , tylko nie wiem czy za tą cenę coś kupię w dobrym stanie, chciałbym On lecz chyba nie znajdę w tej kwocie , lpg prędzej. Czy może coś innego w tej kwocie. Tylko 8500 bo chce miec 1000 na ubezpieczenie i jakieś części do auta
sowa16
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Ciężkowice

05 Lis 2009, 08:00

No to Cię zaskoczę ale Vectrę B,to ja bym wolał z benzyną LPG niż w dieslu...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

05 Lis 2009, 08:26

artur73 napisał(a):No to Cię zaskoczę ale Vectrę B,to ja bym wolał z benzyną LPG niż w dieslu...


Ja też i to dużo bardziej. Poza tym nie wiem, czy egzemplarze za tę cenę będą w dobrym stanie. Niby są jakieś tam oferty w tym przedziale cenowym, ale to są najtańsze sztuki, normalne ceny, to ok 11-13 tyś.
Dno jest dnem, nawet jeśli jest obrócone do góry.
qbik
Początkujący
 
Posty: 105
Miejscowość: Pomorze

05 Lis 2009, 08:30

VB za 8500 zł w TD? Spoko ale będzie miała pół miliona przebiegu i będziesz potrzebował dużo więcej niż 1000 zł na "jakieś" części. Z takim budżetem to coś mniejszego (a tym samym młodszego) jeśli nie chcesz kupić skarbonki. Na Twoim miejscu rozejrzałbym się za Astrą F lub Lanosem.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Paliwa i ich rodzaje - jakie parametry mają znaczenie?
    Według danych European Automobile Manufacturers Association z 2015 roku po drogach krajów Unii Europejskiej jeździ 54,1% samochodów osobowych napędzanych benzyną, 41% dieslem i tylko 5% napędzanych paliwami ...
    V-ósemki w planach Lexusa. Jest nowy patent
    Lexus słynie z cenionych silników V8. Japończycy podkreślają też, że – mimo mody na zelektryfikowane napędy i systemy automatyzujące jazdę – zamierzają nadal produkować samochody dla wymagających entuzjastów ...