A może tak wziąć tego JBL?

A może tak wziąć tego JBL?

18 Lip 2007, 20:35

Słuchajcie. Mam zamiar wymienić troszkę sprzetu audio w mojej furze. Mam już radyjko JBL bardzo dobre i nowiutenkie (z ostatniej seri, bo te z najnowszej było za drogie :D ) mam na oku taki zestawik:

[link wygasł]

Ale zmachol bym wolał ten:

[link wygasł]

NIe znam się za bardzo na car audio, wole stacjonarne sprzety. Może dlatego, że są większych gabarytów :D

Podpowiedzcie mi czy to byłby dobry zakup.

Mam zamiar kupić to w okolicach 10-11 sierpień :D
lasty
Początkujący

Miejscowość: z laptopka :D

Re: A może tak wziąć tego JBL?

25 Lip 2007, 18:26

Wiec tak :) Jesli kupowac cos JBl to tylko z serii GTI :P Jedynie te modele sa godne uwagi :P Niestety jak widzisz to ma swoja cene :P Co do wzmacniaczy to juz wogole :p Nie raz mialem zamiar testowac "piecyki" Jbl i 100% moge stwierdzic ze przynajmniej o 30% moce podawane przez nich sa zawyzane :P Niestety nie wiem jak z seri Gti wzmakami bo to nie na moja kieszen... 19k zł za słabsza wersje a za najmocniejsza 23 k zł :P

Wiec wzmaki jbl bym sobie odpuscil no chyba ze inwestujesz grube siano :P

Co do glosniczkow to powiem pierwsza klasa ale jest ale... prawie 6 k za system 2-drozny?? ja osobiscie juz za takie siano wolal bym wypasiony zestaw 3-drozny:P Nie powiem podam Ci dokladnie modeli i firm bo wszystko zalezy czego wymagasz od naglosnienia :P

A powiedz mi jakie posiadasz subwooferki?? zabudowane?? w zamknietej czy Br??
Urban
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006