A TO MOJA BIEDNA CORSA:))

21 Wrz 2007, 22:00

masz fajną fure widzę pierwszy raz corse sedana do tej pory bym się kłucił że sedanów nierobili.a tak naprawde to biłe auta podobają mi się
sammam białą bemke.pozdrawiam
BMW baum mus wek
eda
Początkujący
 
Posty: 70
Miejscowość: czechy

27 Wrz 2007, 15:30

Wiadomo że lapiej mieć auto niż nie mieć ale jak mieć to porządne a to autko już stare polecam wymienić :)
Servis Calibra
mikas24
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 222
Miejscowość: Zawiercie

04 Paź 2007, 12:07

mikas24 sam sobie zaprzeczasz :/

i co z tym zdjeciami srodka
tihomax
Początkujący
 
Posty: 122

16 Paź 2007, 13:23

sprzedałem ja teraz mam megane:P
piotras1
Nowicjusz
 
Posty: 13

16 Paź 2007, 14:45

Spoczko autka :) ważne ze jest i jeździ a reszta mało ważne

a negatywnymi komentarzami nie przejmujcie sie :) niema sensu a ci co krytykują może pochwalą sie jaki oni autka posiadają zachęcamy ...

a samochód posiada sie takie na jakie stać

Pozdrawiam
bartekkk
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 32
Miejscowość: Ten smród ?

12 Lis 2007, 20:26

Żadna wiocha . Inne w porównaniu do twojej to wiocha . Zadbany , Fajne koła i super wygląd jak na starszy samochód. Pozdro
Reptile
Nowicjusz
 
Posty: 33
Miejscowość: Września
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...

15 Lis 2007, 20:16

A ta meganka to w dieslu czy w benzynie? Ja mam przyjemność jeździć dość często taką samą w benzynie 1,6 i to jest fajne autko, ekonomiczne i bezawaryjne....przynajmniej egzemplarz, którym śmigam. A ta corsa...coż, to są fajne samochodziki, tylko Twój ma za dużo tego czegoś, co ma sprawiać, że auto będzie atrakcyjnie wyglądać...Mi z zewnątrz Twój się nie podoba (progi, spojler) ale wiem, że autko generalnie daje radę :) Pozdrawiam
Dno jest dnem, nawet jeśli jest obrócone do góry.
qbik
Początkujący
 
Posty: 105
Miejscowość: Pomorze

09 Sty 2008, 17:04

Ładny wozik. Tylko troche taczkowaty :D :D
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

12 Sty 2008, 17:36

norpaw napisał(a):Ładny wozik. Tylko troche taczkowaty :D :D

spoko ale o ile sie nie myle twoje espero do najokraglejszych nie nalezy narka:)
piotras1
Nowicjusz
 
Posty: 13

19 Sty 2008, 17:41

Auto jak auto ważne że jeżdzi :D :)
kama97
kama97
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Gliwice

27 Sty 2008, 20:50

jezeli chodzi o corse to zajeb**** lubie starsze wozki:) meganka tez niczgo sobie fajne woziki:)
NO BASS---NO FUN
d-_-b
only BLAUPUNKT GT
series
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PiecU
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 37
Miejscowość: STalowa Wola

08 Mar 2008, 15:07

super auto ważne ze jeździ lepiej jeździć samochodem niz chodzic na nogach.można przy nim majsterkować bo i tak jest stare i zal go nie będzie.jedyny minus to korozja. :shock:
kupie sobie vw phaetona ;)
mistrzu567
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 291
Miejscowość: Katowice

22 Lip 2008, 00:19

Faaaajniutkie :) no tylko że biały kolor..
Ciekawiej by wyglądał czarny.

Ogólnie sie podoba :)
A co do białych samochodów.
Kiedyś słyszałem aby nigdy nie kupować uzywanych białych samochodów bo podobno są to samochody używane przez firmy, a takie są najbardziej wyjeżdżone.
Niewyspany
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 9
Miejscowość: Kraków

13 Kwi 2009, 21:19

Ja po wypowiedzi Czerepacha spojrzałem na jego profil,cóż facet ma kilka ostrzeżeń napewno nie za darmo ale cóż należy do gości,ktorzy mówią to co myślą.Zgadzam się z tymi oponami,samochodziki fajne ,takie rarytasiki ale do tego białego mam jedno zastrzeżenie,tylko jedno,te progi to tak mu pasuja że aż go solidnie szpecą i to tak solidnie,że dzisiaj chyba nie zasne.Ja gdy widzę na samochodach te progi to z przerażenia zapominam gdzie jestem i gdzie zostawilem swój samochód.Dla tego kanciastego cudeńka nie takie progi!!! :roll:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

22 Lis 2009, 21:42

witam, ja tez pierwszy raz widze taka corse w sedanie :) ogolnie bardzo fajne autko pasuje mu bialy kolorek
marcineq
Początkujący
 
Posty: 136
Miejscowość: Tychy