Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing

27 Mar 2015, 12:53

W nadchodzącym sezonie kierowca Orlen Teamu Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing przygotowanym przez firmę X-Raid.

Adam Małysz i Rafał Marton wystartują w wybranych rundach Pucharu Świata Cross Country oraz w kolejnej edycji legendarnego rajdu Dakar.

Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing
"Od dłuższego czasu przyglądałem się temu samochodowi" mówi Adam Małysz "w ostatnich dniach miałem okazję przetestować jego możliwości i jestem pod ogromnym wrażeniem potencjału MINI. Mam nadzieję, że w tym sezonie będę mógł walczyć o najwyższe lokaty w Pucharze Świata Cross Country oraz, że zaprezentujemy się bardzo dobrze na kolejnym Dakarze."

MINI oraz strategiczny partner X-Raid udowodniły, że są konkurencyjni pod każdym względem w rajdach cross conutry. W ostatnich czterech edycjach rajdu Dakar MINI ALL4 Racing udowodniło, że jest wzorem wytrzymałości, osiągów i skuteczności w drodze do sukcesu.

źródło: BMW Group
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3781
Zdjęcia: 13077
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

27 Mar 2015, 23:03

Widzę że Pan Adam Małysz już wszędzie się pcha. Jeśli umie jeździć to życzę powodzenia może uda mu się wygrać.
Aska85
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 27 12 1985
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: VW Polo
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    5 zasad bezpiecznego wyprzedzania
    Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi wyjazdy w dłuższe trasy. Szczególnie w takich warunkach kierowcom przydaje się umiejętność prawidłowego wyprzedzania. O czym należy pamiętać? Wyprzedzanie to manewr, który ...
    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...