Akcyza - już jestem głupi

Akcyza - już jestem głupi

11 Gru 2015, 18:15

Byłem dzisiaj w Urzędzie Celnym w Krakowie Nad Drwiną 16 chciałem opłacić akcyzę więc poszedłem do jednych tzw budek i pewna pani mi to wszystko wypełniła poszedłem do UC dałem gościowi te wypełnione wnioski dał mi kartkę tytuł " Kupiłeś samochód w kraju UE załatw formalności z usługą E-ZEFIR"

1. Złóż deklarację AKC-U http://puesc.gov.pl/ więc się tam zarejestrowałem, potwierdziłem maila itd.

2. Zapłać podatek akcyzowy no i to jest problem czy dobrze wypełniłem przelew do UC w moim banku http://ifotos.pl/z/sxwqqxr Dobrze to wypełniłem ????


Krok 3 pobranie potwierdzenia zapłaty akcyzy

i to już wszystko czy nie?
Gifer
Nowicjusz
 
Posty: 16
Rejestracja: 27 Kwi 2013, 11:30
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW nie wiem

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
  Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti