Akumulator do passat b5 FL 1.8T 2001 r

18 Kwi 2008, 17:43

Mam VW Passata B5fl 1.8T mam problem z doborem akumulatora do mojego autka w tej chwili mam zamontowany akumulator 44Ah ale wydaje mi się że jest za słaby. Jaki powinien być? bo nie wiem jaki mam kupić :) (ewentualnie jakiej firmy?? Czekam :)

Pozdro ;)
mazurekk_00
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: Gniew

18 Kwi 2008, 18:30

Z całą pewnością musi być on taki jaki zaleca producent.Jeżeli będzie za mały,to będzie przeładowany,a jeżeli za duży,to będzie niedoładowany.Jedynie co to możesz wybierać między prądami rozruchowymi - im większy tym lepszy no i między producentami.
Niestety nie wiem jaki akumulator zaleca producent,ale może któryś z forumowiczów ma książkę,to ci odpisze.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

18 Kwi 2008, 22:10

chłopie tyle to ja też wiem... a wymądrzać się i nabijać sobie odpowiedzi na posty to każdy potrafi. Jeżeli nie masz nic do powiedzenie to się nie wypowiadaj ! Dzięki.
mazurekk_00
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: Gniew

19 Kwi 2008, 09:39

Nie musisz mi dziękować za pomoc.A nabijanie postów?Chyba kpisz z samego siebie :)
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Obserwacja drogi - wzrok, koncentracja, analiza
    Ile by się nie mówiło o bezpieczeństwie, zawsze w rozmowach pojawia się temat obserwacji drogi. W całym procesie obserwacji kluczowe są trzy elementy. Pierwszym jest obszar, który skanujemy wzrokiem. Powinien ...
    Silniki Renault Energy F1 w bolidach Caterham F1 Team
    Renault Sport F1 i Caterham F1 Team potwierdzają przedłużenie współpracy w ramach Mistrzostw Świata FIA w Formule 1 na trzy kolejne lata. Od przyszłego sezonu, Caterham F1 będzie korzystać z silników Renault ...