AKUMULATOR STARTER

AKUMULATOR STARTER

27 Lis 2011, 13:46

Witam!
W związku z tym, że zbliża się zima a ja będę używał samochodu przeważnie tylko w weekend, chciałem kupić jakiś akumulator, który pozwoli mi na odpalenie auta przy większych mrozach. Mój akumulator w samochodzie ma UWAGA! 12 lat i spisuje się naprawdę bardzo dobrze, gdyż do tej pory był używany codziennie. Możecie polecić jakiś dobry, tani starter?
Ja znalazłem na allegro kilka, mniej lub bardziej ciekawych:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

Mieliście już do czynienia z takimi urządzeniami? Jak one się spisują?
azam31
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 01 2001
Auto: Ford Focus 1.8

Re: AKUMULATOR STARTER

27 Lis 2011, 15:10

Kup po prostu nowy akumulator... kosztuje tyle co taki starter, a nie bedziesz mial problemu z odpalaniem autka, co najwyzej go doladowac 1-2 razy dodatkowo podczas zimy.
Czimi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI

Re: AKUMULATOR STARTER

27 Lis 2011, 15:18

Ten akumulator co mam jest okej, nie mam z nim żadnych problemów. Przydało by mi się jednak jakieś pewne źródło prądu, tak żebym mógł w razie problemu odpalić auto. A wydaje mi się, że nawet nowe akumulatory przy dużych mrozach i 5 dniach nieodpalania auta mogą nawalić.
Stąd moje pytanie co do takiego startera z akumulatorem.
azam31
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 01 2001
Auto: Ford Focus 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006