Alfa 159 czy Honda Accord ? do 40 tyś

02 Lis 2011, 22:23

Witam mam zamiar wymienić moje Audi a6 na coś nowszego. Myślę o Alfie Romeo 159 (2006/07) można już wytargać ten samochód za 35/40 tysięcy lub Honda Accord (2003/04) która wg opinii jest bezawaryjna. Alfy natomiast cieszą się trochę złą sławą. Co sądzicie ? 159 zerwała ze złym wizerunkiem starszych modeli Alfy ? No i jak z Hondą czy to naprawdę aż tak rewelacyjne autko ?
lukejro
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Audi A6 2.4 V6 165 KM

03 Lis 2011, 12:20

O ile wiem to alfa 159 nie jest juz tak awaryjna jak 156,ale napewno serwis tani niebędzie.Accord bardzo fajne auto,niewiem jak z awaryjnoscią (ale jak to u hondy napewno mało awaryjna) ;)
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 806
Miejscowość: Za górami za lasami ;)

03 Lis 2011, 21:44

Auto świetnie się prowadzi, daje sporą przyjemność jazdy pomimo swojej dużej masy, jest bardzo dobrze wykonana, praktycznie bezawaryjna. Wiele osób rozpowiada bzdury, chociaż nigdy nawet nie prowadzili tego samochodu.
Dla mnie auto na prawdę robi robotę :wink:
Części nie są wcale takie drogie ;)
Warto się zastanowić !
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1470
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...