Alfa GT 1.9 dizel 2005

Alfa GT 1.9 dizel 2005

04 Mar 2015, 22:51

Witam, chce kupić pierwsze autko i rozważam miedzy Saabem 9-3, volvo c70 i alfą GT jak w temacie. Szukam kogoś kto ma, miał, albo jeździł i jest wstanie podać mi jakie kolwiek informacje na temat prowadzenia, spalania, awaryjności, kosztów części itd.
Enterox
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Alfa GT 1.9 dizel 2005

06 Maj 2015, 21:22

Odpowiem po dość długim czasie, ale będzie dla potomnych.
Jeżdżę AR GT 1.9JTD 150KM od roku i jestem zadowolony. Auto prowadzi się bardzo dobrze, napęd na przód nie daje tyle frajdy co tył ale za to auto prowadzi się pewniej np. w zimie. Alfa pali mi 7.5l/100. Po kupnie auta zrobiłem wszystkie potrzebne wymiany wraz z wymianą zawieszenia z przodu i do tej pory żadnych problemów. Części niestety drogie, alfa to nie golf i nie wkłada się tu tanich zamienników bo długo nie pociągną. Wielowachaczowe zawieszenie to droga sprawa na szczęście wymienia się co 50-60kkm.
Alfę szczerze polecam, przede wszystkim wygląda świetnie, jest wspaniała w długie kręte trasy (świetne zawieszenie i elastyczny silnik) no i można ją kupić za przyzwoite pieniążki. Pozdrawiam
Mefju92
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 10 2010
Auto: Alfa romeo GT / MB W124
Silnik: 1.9JTD/3.0E 179KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili