All cars świeżość w aucie

Re: [all cars] świeżość w aucie

07 Paź 2010, 09:21

Na mnie całą drogę nad morze (11 godz) narzekali, bo chcieli palić, a nie pozwoliłem :razz: Nie cierpię smrodu z fajek :evil:
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radziechowy

07 Paź 2010, 09:36

i dobrze robisz, ja ogólnie też nie mam zamiaru robić z auta jakiejś komory gazowej, potem to śmierdzi, i czujesz to przez bardzo długi okres, a szczególnie jak masz skóry w środku
Pozdrawiam
Dzimi
Dzimi
Początkujący

Miejscowość: Krosno Odrzańskie

07 Paź 2010, 12:18

Dzimi napisał(a):potem to śmierdzi, i czujesz to przez bardzo długi okres, a szczególnie jak masz skóry w środku

Właśnie wydaje mi się że welur bardziej przechodzi niż skóra ;) W Passacie miałem welur i siedzenia śmierdziały, a teraz jakoś tego nie czuć. Może kwestia przyzwyczajenia do zapachu.
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)

07 Paź 2010, 13:09

może i tak być, nie powiem że nie :] ale ogólnie lubię jak pachnie :P ale nie papierosami :)
Pozdrawiam
Dzimi
Dzimi
Początkujący

Miejscowość: Krosno Odrzańskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser
    Toyota Motor Poland wprowadziła do oferty wzmocnione wersje Powerboost modeli Avensis, Hilux, Land Cruiser 150 i Land Cruiser V8 wyposażonych w silniki Diesla. Wszystkie wersje Powerboost wyróżniają się wyższą mocą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Electric Blue - samochód z silnikiem elektrycznym : zdjęcie 1
      Samochody użytkowe
      Kubuś Puchatek i Volkswageny
      Warszawa M-20, 1958 rok