All cars świeżość w aucie

Re: [all cars] świeżość w aucie

07 Paź 2010, 08:21

Na mnie całą drogę nad morze (11 godz) narzekali, bo chcieli palić, a nie pozwoliłem :razz: Nie cierpię smrodu z fajek :evil:
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radziechowy

07 Paź 2010, 08:36

i dobrze robisz, ja ogólnie też nie mam zamiaru robić z auta jakiejś komory gazowej, potem to śmierdzi, i czujesz to przez bardzo długi okres, a szczególnie jak masz skóry w środku
Pozdrawiam
Dzimi
Dzimi
Początkujący

Miejscowość: Krosno Odrzańskie

07 Paź 2010, 11:18

Dzimi napisał(a):potem to śmierdzi, i czujesz to przez bardzo długi okres, a szczególnie jak masz skóry w środku

Właśnie wydaje mi się że welur bardziej przechodzi niż skóra ;) W Passacie miałem welur i siedzenia śmierdziały, a teraz jakoś tego nie czuć. Może kwestia przyzwyczajenia do zapachu.
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)

07 Paź 2010, 12:09

może i tak być, nie powiem że nie :] ale ogólnie lubię jak pachnie :P ale nie papierosami :)
Pozdrawiam
Dzimi
Dzimi
Początkujący

Miejscowość: Krosno Odrzańskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód