Allegro Power

09 Sie 2008, 00:07

Hej
Mam pytanie, nie wiecie ile kosztuje wstęp na tą imprezę ? Jutro wybieram się na to do Wrocławia i chciałem przygotować się na bilety itd. Był ktoś może na tym? Warto pojechać ? Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

09 Sie 2008, 19:26

Właśnie wróciłem z Wrocławia, bardzo przyjemna impreza, całkowicie bezpłatna, świetne pokazy driftu Maćka Polodego, polecam jak ktoś się wybiera na następne edycje do innych miast :D
grzessWRC
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2
Miejscowość: Świdnica

11 Sie 2008, 15:14

Ja mam zamiar wybrać się na tą imprezew Poznaniu i mampytanko. Czy wogóle widać te fury jak stoją i jak jeżdza? Czy jest tyle ludzi, że wogóle i czy można do nich podejśc blisko?
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

11 Sie 2008, 23:32

grzessWRC napisał(a):Właśnie wróciłem z Wrocławia, bardzo przyjemna impreza, całkowicie bezpłatna, świetne pokazy driftu Maćka Polodego, polecam jak ktoś się wybiera na następne edycje do innych miast :D


Pokaz świetny, zdecydowanie najlepsza część tej imprezy...a co do reszty...wkurzyło mnie to, że nie było żadnego rozplanowania imprezy, dosłownie robili wszystko kiedy tylko chcieli, bez zapowiedzi, nie wiadomo było czy warto czekać itd. Brak też Audi R8....jednak występ M. Polodego nadrobił i naprawdę zrobił wrażenie :)
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

24 Sie 2008, 17:41

Endrju napisał(a):Ja mam zamiar wybrać się na tą imprezew Poznaniu i mampytanko. Czy wogóle widać te fury jak stoją i jak jeżdza? Czy jest tyle ludzi, że wogóle i czy można do nich podejśc blisko?


We Wrocku nie było źle, nie można było podchodzić do aut, ale bez problemu było je widać zza barierek, teren był na tyle wystarczająco duży że spokojnie można było zobaczyć autka
grzessWRC
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2
Miejscowość: Świdnica

21 Wrz 2008, 12:10

We Wrocku nie było źle, nie można było podchodzić do aut, ale bez problemu było je widać zza barierek, teren był na tyle wystarczająco duży że spokojnie można było zobaczyć autka


Masz racje, ale przejazdy tych aut były kiepskie, rozpędzali się max do drugiego biegu na pustym placu, nic więcej, jedynie M. Polody zrobił naprawdę dobre show, na który warto było się wybrał 85km do Wrocławia :)
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nagroda Auto Świat Moto Awards 2019 - Audi e-tron
    W drugiej edycji plebiscytu Moto Awards, zorganizowanego przez redakcję tygodnika "Auto Świat", Audi e-tron – w pełni elektryczny SUV spod znaku czterech pierścieni – zajął pierwsze miejsce w kategorii "Wyznaczają ...

24 Wrz 2008, 18:50

No niestety mnie tam nie bylo, ma ktos jakies fotki/filmiki ? moze zrobilby malego upka... ? mi sie udalo znalezc to:
|www.meskastrona.com/index.php?name=News&file=article&sid=237
i szczerze mowiac mnie nie nasycilo poza dobrym opisem calej imprezy, jednak jak na moje wymagania za malo fotek... wiec ma ktos... ?
Motoguru
Nowicjusz
 
Posty: 2

24 Wrz 2008, 20:23

W naszej galerii jest trochę fotek z tej imprezy z Warszawy: Allegro Power
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016