Alternatywne podłączenie akumulatora bez otwierania maski

27 Paź 2013, 21:55

Witam!

Sytuacja może wydawać się absurdalna i wręcz nieprawdopodobna. Kilka dni temu delikatnie puknąłem stojące przede mną auto. W wyniku kolizji ucierpiało lekko mój samochód - znaczek Peugeota wraz z kawałkiem blachy wgniótł się lekko do środka. Wczoraj postanowiłem oddać auto do naprawy. Niestety miałem kolejnego pecha. Podjechałem pod bankomat wsiadłem ponownie do auta i już nie mogłem go odpalić i wszystko wskazuje na to, że akumulator błyskawicznie się rozładował. Problem polega na tym, że nie mam dostępu do akumulatora, chciałbym jednak uniknąć odwożenia auta na lawecie. Czy jest jakiś alternatywny sposób na podłączenie akumulatora i uruchomienie auta bez otwierania maski? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Spider9
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 0- 0-1995
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Peugeot 206

31 Paź 2013, 18:45

akumulator nie rozładowuje się błyskawicznie :no: ,
chyba że np. był nieprzymocowany i po stuknięciu ma zwarcie lub obluzowana klema
niektóre francuzy mają takie plasticzane klemy :( w sam raz dla Barbie
na linkę go i do blacharzy dadzą se radę
przyjacielscy sąsiedzi ??? zakłamani agresorzy, mija 75 lat od ciosu w plecy - im sie znów marzy wypad w Europę , nawet jakby miały zginąć tysiące podwładnych, nieważne wyśle się następnych
sympatyk
Zaawansowany
 
Posty: 878
Miejscowość: na skraju grodu
Prawo jazdy: 15 09 1976
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Freelander e picc. scuderia
Silnik: Otto 95÷121
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    SKODA Yeti zwycięzcą w raporcie niezawodności
    SKODA Yeti okazała się najbardziej bezawaryjnym autem według raportu niezawodności GTU oraz w badaniach Which? Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTU) skomponowało listę modeli, które uzyskały najlepszą ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...