Ankieta Do Pracy Dyplomowej

Ankieta Do Pracy Dyplomowej

26 Kwi 2011, 09:04

Witam, Jak wiecie mój Nick SzaLaS89 (wiem że jestem nowy tutaj ale jednak poproszę o pomoc),

Jestem studentem III roku IwZ (Informatyki w Zarządzaniu), Piszę pracę dyplomową na temat Popularności Serwisów Aukcyjnych W Polsce. Proszę Was o wypełnienie Rzetelne ankiety.

PS. Potrzebuję minimum 1000 osób (ankieterów), Jeżeli ktoś ma znajomych na GG,Facebooku,NK proszę o wysłanie dalej.

Z góry wszystkim dziękuję za współpracę.

LINK do Ankiety elektronicznej --> https://spreadsheets.google.com/spreads ... cE5Bbnc6MQ

Brakuje mi 110 ankiet tylko.
SzaŁaS89
Nowicjusz

Miejscowość: Skwierzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006