Ankieta do pracy magisterskiej

Ankieta do pracy magisterskiej

29 Sty 2011, 15:00

Witam serdecznie,

jestem studentką V roku psychologii. Aktualnie przeprowadzam badania z obszaru psychologii pracy, które są mi potrzebne do napisania pracy magisterskiej. Serdecznie proszę o wypełnienie ankiety zamieszczonej poniżej. Wasza pomoc jest mi bardzo potrzebna.
Jedyny warunek jaki musisz spełnić to bycie osobą pracującą (nie tylko na etacie, wszelkie umowy-zlecenie, o dzieło itp. również wchodzą w grę).

Z góry WIELKIE DZIĘKI za pomoc!

Pozdrawiam.

A oto link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-4443.html
meliemka
Nowicjusz

Miejscowość: Bieruń

Re: Ankieta do pracy magisterskiej

29 Sty 2011, 18:03

meliemka napisał(a):proszę o wypełnienie ankiety zamieszczonej poniżej

... mówisz i masz - trochę przydługie toto, ale skoro zacząłem, to i skończyłem ... pozdro ... :lol: :lol:
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
    Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...
    Ponad 210-konna Toyota Yaris Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili