Ankieta do pracy magisterskiej

Ankieta do pracy magisterskiej

29 Sty 2011, 16:00

Witam serdecznie,

jestem studentką V roku psychologii. Aktualnie przeprowadzam badania z obszaru psychologii pracy, które są mi potrzebne do napisania pracy magisterskiej. Serdecznie proszę o wypełnienie ankiety zamieszczonej poniżej. Wasza pomoc jest mi bardzo potrzebna.
Jedyny warunek jaki musisz spełnić to bycie osobą pracującą (nie tylko na etacie, wszelkie umowy-zlecenie, o dzieło itp. również wchodzą w grę).

Z góry WIELKIE DZIĘKI za pomoc!

Pozdrawiam.

A oto link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-4443.html
meliemka
Nowicjusz

Miejscowość: Bieruń

Re: Ankieta do pracy magisterskiej

29 Sty 2011, 19:03

meliemka napisał(a):proszę o wypełnienie ankiety zamieszczonej poniżej

... mówisz i masz - trochę przydługie toto, ale skoro zacząłem, to i skończyłem ... pozdro ... :lol: :lol:
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...
    "Samoczyszczący się" samochód Nissana
    Mycie samochodu to niezbyt przyjemna, a w dodatku kosztowna konieczność. W odpowiedzi na to Nissan rozpoczął testowanie innowacyjnej powłoki lakierniczej, do której nie przylega błoto, woda ani zwykły brud. Być może ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Samochody w terenie leśnym
      Cadilac Eldorado - œświatła
      Grupa Wheelieholix, pokazy kaskaderskie na motorach
      Fiat 500L Beats Edition