Ankieta do pracy magisterskiej

Ankieta do pracy magisterskiej

01 Cze 2012, 12:51

Witam,

mam do Was serdeczną prośbę. Piszę pracę magisterską o marketingu motoryzacyjnym i potrzebuję ankiety. Gdyby ktoś z Was chciał mi pomóc i poświęcił dwie minutki na wypełnienie jej, będe bardzo wdzięczny.

Link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-26464.html

Dziękuje z góry

Pozdrawiam
Dziami
Dziamag
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Fabia HTP

Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

03 Cze 2012, 07:34

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 7 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.
globmistrz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Ankieta do pracy magisterskiej

03 Kwi 2013, 19:18

W sprawie pomocy przy analizie wypełnionych już ankiet. Potrzebuję profesjonalnej pomocy.
Kontakt: emileczka15@interia.pl
emilcia88
Obserwowany

Auto: hulajnoga
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Renault 19 – historia modelu Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006