Ankieta do pracy magisterskiej

Ankieta do pracy magisterskiej

01 Cze 2012, 12:51

Witam,

mam do Was serdeczną prośbę. Piszę pracę magisterską o marketingu motoryzacyjnym i potrzebuję ankiety. Gdyby ktoś z Was chciał mi pomóc i poświęcił dwie minutki na wypełnienie jej, będe bardzo wdzięczny.

Link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-26464.html

Dziękuje z góry

Pozdrawiam
Dziami
Dziamag
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Fabia HTP

Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

03 Cze 2012, 07:34

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 7 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.
globmistrz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Ankieta do pracy magisterskiej

03 Kwi 2013, 19:18

W sprawie pomocy przy analizie wypełnionych już ankiet. Potrzebuję profesjonalnej pomocy.
Kontakt: emileczka15@interia.pl
emilcia88
Obserwowany

Auto: hulajnoga
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Gran Turismo Polonia 2009 Poznań
      Skoda Rapid z tyłu
      Zabudowa wnętrza typu VAN, Car audio, JBL, 2
      Toyota GT