Ankieta i prośba o pomoc ...

Ankieta i prośba o pomoc ...

16 Gru 2008, 22:01

Mam prośbę do użytkowników forum, aby poświęcili czas i wypełnili ankietę o rynku paliw płynnych w Polsce, jest to moje zagdanienie z marketingu (jestem studentem) i bardzo proszę o pomoc, aby moje badania były wiarygodne potrzebuję , ludzi którzy odpowiedzą na pytania zawarte w ankiecie ....

oto link:
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/18810/sprawdzenie-preferencji-konsumentow-przy-zakupie-paliw-plynnych.html

Z góry dziękuję

(Ankieta umieszczona za zgodą administratora)
bfkiller
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: Ankieta i prośba o pomoc ...

04 Sty 2009, 21:00

Wypełniłem, całkiem fajnna ankieta :)
marcin94
Aktywny

Auto: a8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili