Ankieta "Ja- Moje auto- Jezdnia".-praca magistersk

Ankieta "Ja- Moje auto- Jezdnia".-praca magistersk

20 Kwi 2010, 21:01

Witam! :smile:

Jestem studentką piątego roku i piszę pracę magisterską na temat użytkowania jezdni przez polskich kierowców. W związku z tym, zwracam się do Państwa
z uprzejmą prośbą o wypełnienie mojej ankiety internetowej

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwe ... usz/13172/

Przekazane informacje mają charakter w pełni anonimowy i będą przedstawione tylko w uogólnionych zestawieniach statystycznych.

Uprzejmie dziękuję za wsparcie mojego projektu badawczego.

Z wyrazami szacunku.
Maria Czapska. :wink:
MariaCz
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą
    Czy w Polsce produkuje się samochody? Oczywiście, że tak! Co prawda Polska nie ma w tej chwili własnej marki powstającego seryjnie samochodu, od kiedy w 2002 roku zakończyła się produkcja Poloneza, ale mimo to nasz kraj uznawany ...
    [B] Daewoo Lanos 1,5 / Hyundai Accent I 1,3 / Skoda Felicia 1,6 [B] Daewoo Lanos 1,5 / Hyundai Accent I 1,3 / Skoda Felicia 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód z segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 80KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998r. Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Lanos 1,5 - 86KM - Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Drifting
      BMW E36, drift
      Ford Mustang 5.0 V8 GT 421KM, bok
      Fiat 500 Abarth