Ankieta o wyobrażeniach młodzieży na temat ich przyszłości

Ankieta o wyobrażeniach młodzieży na temat ich przyszłości

11 Cze 2011, 17:00

Witam,
jestem studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Nauk Pedagogicznych. Chciałam Was prosić o wypełnienie mojej ankiety do pracy magisterskiej. Jest ona skierowana głównie do osób ze szkół gimnazjalnych i średnich. Dotyczy ona Waszych wyobrażeń o Waszych przyszłych rodzinach i małżeństwach. Każda ankieta jest dla mnie bardzo ważna, więc zachęcam gorąco do jej wypełnienia, co nie powinno zajęć Wam więcej niż 15 minut.

Z góry dziękuję

Link do ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-12003.html
mandm-87
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006