Ankieta odnośnie miłości, zaufania i zdrady w związku.

Ankieta odnośnie miłości, zaufania i zdrady w związku.

12 Sty 2014, 23:59

Drodzy Panowie,

Jestem studentem 5 roku psychologii w SWPS. Obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej które tyczą się miłości, zaufania i zdrady w związku.
Wasze forum jest typowo męskim miejscem i liczę na to, że uda mi się tutaj uzyskać odrobinę pomocy. Poniżej zamieściłem link do mojej ankiety. Badanie jest w pełni anonimowe i byłbym naprawdę wdzięczny za jej wypełnienie.

Z uszanowaniem,

Maciej

Link do strony poniżej - proszę wkleić go w pasek przeglądarki.

https://docs.google.com/forms/d/1MJww0N ... s/viewform

Obecnie jakieś 70% odpowiedzi w mojej ankiecie to odpowiedzi kobiet. Proszę Was poratujcie mnie i dodajcie też swoje zdanie na ten temat.
Olgierd
Obserwowany

Auto: Hyundai Coupe

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    Fabryka opon Michelin w Olsztynie Fabryka opon Michelin w Olsztynie
    Fabryka opon w Olsztynie jest jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie. Michelin Polska SA zatrudnia ponad 4 tysiące osób i jest największym pracodawcą na Warmii i Mazurach (zleca też prace wielu lokalnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili