Ankieta, pomoc mile widziana :)

ankieta, pomoc mile widziana :)

24 Cze 2008, 11:19

Witam wszystkich! :)
Uczestnicze w projekcie na mojej uczelni, mającym na celu zbadanie zainteresowań internautów i oceny ilości treści w internecie dotyczących tych zainteresowań. Potrzebne są mi do tego badania z ankiety, dlatego proszę Was, drodzy internauci, o pomoc :)
Będę bardzo wdzięczny za wszystkie oddane głosy i poświęcony czas :) Ankieta nie straszy długością!

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry :)

Link do ankiety : http://www.ankietka.pl/survey/show/id/14367/zainteresowania-internetowe.html
beloved
Nowicjusz

Re: ankieta, pomoc mile widziana :)

24 Cze 2008, 15:15

No ja wypełniłem :D
Proszę bardzo 8)
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...
    Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy
    Wyjazdy na narty dają miłośnikom tego sportu dużo radości i satysfakcji. Wbrew pozorom narciarstwo alpejskie i podróżowanie samochodem mają wiele wspólnego. By przyjemne doznania z jazdy na nartach i podróży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili