ASO Ford - OMC Motors w Warszawie

ASO Ford - OMC Motors w Warszawie

20 Wrz 2012, 11:48

Drodzy Użytkownicy aut marki FORD,
Być może moje– niestety złe –doświadczenie będą przestrogą dla tych, którzy zastanawiają się nad serwisowaniem samochodu w ASO (ja korzystałam z OMC Motors w Warszawie) i/lub nad wykupieniem gwarancji (proszę zwrócić uwagę, że samochód przejechał 2700 km):
• Połowa kwietnia b.r., stan licznika 54.700, samochód objęty programem Gwarancja12: przegląd gwarancyjny + konieczne zdaniem serwisu naprawy (nie zgłaszałam żadnych problemów z autem) – koszt 3.487,11 (z uwzględnieniem rabatu 20%)
• Wrzesień b.r. , stan licznika 57.400, samochód objęty programem Gwarancja12: wizyta w serwie na skutek wycieku oleju – koszt 1.400,78 (z uwzględnieniem rabatu w zależności od pozycji 20-25%)
Emtebe
Obserwowany

Auto: Ford Focus

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód