ASO Idczak Krotoski Cichy z Nadarzyna - ODRADZAM

ASO Idczak Krotoski Cichy z Nadarzyna - ODRADZAM

16 Lip 2014, 10:51

ODRADZAM !

ASO Idczak Krotoski Cichy z Nadarzyna
Serwis Blacharski Lakierniczy

Zlecałem lakierowanie 1 elementu.
To zlecenie wymagało reklamacji (widoczne wady) - i OK przyjęto tę reklamację - i nawet byłbym zadowolony z usługi !

NIESTETY - podczas realizacji reklamacji zdarto lakier z elementu sąsiedniego (a na innym, sąsiednim jest rysa na klarze)

Uszkodzenia dokonano w miejscach, których nie da się uszkodzić podczas zwykłej eksploatacji
(poza tym auto przed oddaniem do reklamacji samodzielnie myłem i wiem, że nie było tych uszkodzeń)

Niestety zderzyłem się z silnym >>wyparciem się z winy<< i stwierdzeniem typu: "u nas nie było szans aby takie uszkodzenie nastąpiło. To na pewno nie stało się u nas"

ODRADZAM !
tgrz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 09 1990
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: VW B7 Passat
Rok produkcji: 2013

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • podwoziemicra
      Fiat Multipla GT, sportowe siedzenia DTS
      Batman - Monster Truck, 5
      Monster Energy - Monster Truck, 11