ASR - co to jest?

ASR - co to jest?

14 Gru 2007, 21:53

moze to nie problem ale mam takie pytanie poniewaz kupilem nowe auto w ktorym jest asr i nie bardzo wiem do czego to sluzy a ciocia wikipedia nie duzo mi mowi chcialbymsie dowiedziec kiedy tego uzywac na czym to polega i takie tam
barton3112
Nowicjusz

• Re: asr

14 Gru 2007, 22:51

:D Z prawej strony logo Forum masz po skosie zakładki, a jedna ma nazwę "Słownik Motoryzacyjny" - otwórz i przeczytasz, także o innych bajerach elektronicznych.
    fordon

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti