Asta II problem z odpalaniem

Asta II problem z odpalaniem

11 Maj 2012, 10:34

Witam, mam taki problem z moją astra II 2.0 dti, że jak rano odpalam to odpala na dotyk, ale po kilku sekundach zaczyna się dusić i gaśnie (jak zdążę ruszyć, albo przygazuje przed zgaśnięciem to jest wszystko ok). Jak już zgaśnie to ciężko odpalić i mocno kopci, w końcu się udaje, ale cała okolica zadymiona. Później cały dzień jest ok dopóki znowu nie zostawię samochodu na kilkanaście godzin na parkingu.
pixem
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: Asta II problem z odpalaniem

16 Maj 2012, 11:03

A jak jest ze zużyciem oleju silnikowego,czy uszczelniacze zaworowe masz dobre?
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Asta II problem z odpalaniem

25 Maj 2012, 19:25

Oleju nie ubywa, jeśli o to chodzi.
pixem
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili