Astra 1.6 16v 96r nierowna praca na postoju

[Astra 1.6 16v 96r] nierowna praca na postoju

01 Lis 2007, 21:34

Witam serdecznie. Pierwszy raz piszę na tym forum. Jeżeli coś żle zrobię , to krzyczcie głośno. Mam taki problem.Kupiłem 2 lata temu astrę z gazem holenderskim Koltec. Od początku były z nim problemy. Były wymienione membrany w parowniku,ustawiane ciśnienia,czyszczenie elementow instalacji. Trochę pomogło. Teraz jest tak ,że na biegu jałowym, na gazie, a i czasem na benzynie pracuje jakby na 3 cylindrach. Wymienione świece i przewody wn i nic. Ktoś mi podpowiedział , że może pomuc zaślepienie lub wymiana zaworu cyrkulacji spalin. Proszę o wasze zdanie .
Pozdrawiam.

[/url][/code]
pawel12
Nowicjusz
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 Lis 2007, 21:07

Re: [Astra 1.6 16v 96r] nierowna praca na postoju

01 Lis 2007, 21:41

:D Wymiana zaworu recyrkulacji spalin - jak najbardziej! Najlepiej poświęć parę "groszy" i wymień reduktor na nowy - Elpigazu "Vega" i sterownik Leonardo i będzie, jak ręką odjął. Zawór oczywiście bezwzględnie. :lol:
fordon
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

  •  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti