Astra 3 GTC 1.9 120/150 do ~25-30 tys

Astra 3 GTC 1.9 120/150 do ~25-30 tys

06 Kwi 2014, 11:12

Hej, jak w temacie, szukam dla siebie fajnej Astry 3 GTC z silnikiem Fiata 1.9 120KM lub 150KM (jakoś bardziej pod 120KM jestem nastawiony, ale płakać z mocniejszej wersji nie będę). Znalazłem trochę ofert na polskich aukcjach jak i za granicą (choć mniej niż by mi się wydawało...) a że na razie nigdzie się w tamte strony nie wybieram, to chciałem przyjrzeć się ofertom z własnego podwórka.

Co sądzicie o tych aukcjach:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

Priorytetem jest stan techniczny (wiem, że ciężko ocenić to po aukcji, ale może coś zauważycie, co umknęło mi) a później wyposażenie (tj. najlepiej tempomat i czujniki parkowania, bo słyszałem że widoczność w astrze jest słaba, więc mogło by się przydać). Jeśli stan będzie super, a nie będzie tych rzeczy to też to przeboleję, bo jest dla mnie stan ważniejszy :)

A może macie jakieś własne propozycje?
RippeR37
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    VII edycja Summer Cars Party 2013 VII edycja Summer Cars Party 2013
    7-8 września odbędzie się kolejna siódma już edycja największego show motoryzacyjno- muzycznego w Polsce. Niesamowita liczba fanów SCP, która w 2012 roku sparaliżowała na wiele godzin ruch w Katowicach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Golf II, tuning
      Opel Kapitan, 1954 rok
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Volkswagen Eos, R-Design, Cabrio, otwieranie dachu