Astra 3 pilnie podpowiedź :)

Astra 3 pilnie podpowiedź :)

23 Sie 2014, 17:17

Witam, ostatnio założyłem tu temat o vectrze, ale nie znalazłem nic konkretnego. Dzisiaj dorwałem jedną astrę i bardzo proszę o pomoc-podpowiedź bo w pon. jestem umówiony na konkretne oglądanie. Oto ona:
[link wygasł]
Oglądałem wstępnie ale nie znam się za bardzo. Z takich "wad" które zauważyłem to
- na pierwszym zdjęciu mało widoczne, ale paruje lampa i to tak dosyć mocno.
- mam wrażenie że lekko wystaje przód lampy (ten szpic z prawej strony)
- zdjęcie nr 6. lekkie wgniecenie na nadkolu tylnym
- zdjęcie nr. 4 lekkie wgniecenie "za" tylna prawą lampą + różnica w szerokości między lampą a tylną klapą.

Poza tym wszystko wydaje się ok... warto się interesować ? Nie wygląda żeby zaliczył jakiś wielki dzwon.... hmm
lordnero11
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2003
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Seat
Silnik: 1.6 16V 105KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Astra 3 pilnie podpowiedź :)

23 Sie 2014, 17:52

Auto komisowe z tego co widać, więc kosmetyką najmniej bym się przejmował.
Po zdjęciach stanu auta nie oceni.
Longhorn
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 437
Miejscowość: pdk
Auto: Toyota Corolla E12 FL
Silnik: 1.4 VVT-i 97KM
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2006

23 Sie 2014, 19:23

lordnero11 napisał(a):Oglądałem wstępnie ale nie znam się za bardzo. Z takich "wad" które zauważyłem to
- na pierwszym zdjęciu mało widoczne, ale paruje lampa i to tak dosyć mocno.
- mam wrażenie że lekko wystaje przód lampy (ten szpic z prawej strony)
- zdjęcie nr 6. lekkie wgniecenie na nadkolu tylnym
- zdjęcie nr. 4 lekkie wgniecenie "za" tylna prawą lampą + różnica w szerokości między lampą a tylną klapą.
+ inny kolor błotnika prawy przód (pierwsze foto) lewy w sumie też, różnica w kolorze lewych drzwi, jednak może to być tylko złudzenie, prawe też jakieś inne
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

25 Sie 2014, 17:26

Byłem oglądać auto dokładnie, auto bite :) Lampy źle spasowane, drzwi i błotnik malowane z zachowaniem paru ziaren piasku. Konserwacja "świeżutka" na nadkolach, oprócz jednego z przodu, na podłodze już się nie chciało konserwować, jedna szyba o 2 lata nowsza. No i info że zarejestrowany w polsce, co jest jak mi powiedziano "drobnym błędem". Ale dalej nie zmienionym na stronce. Szukamy dalej :P
lordnero11
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2003
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Seat
Silnik: 1.6 16V 105KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi A3 Sportback g-tron, CNG, zegary, licznik
      Lexus LF-LC 11
      Spotkanie 4x4 Buków
      Isuzu, namiot i zabudowa pickupa