Astra f i podłączanie nowego radia.

Astra f i podłączanie nowego radia.

28 Lip 2016, 19:45

Cześć wszystkim,
Zepsuło mi się oryginalne radyjko z opla astry f sc 202 bodajże i miałem okazje kupić niedrogie radio z usb. Wiem, że szmelc, ale ogólnie na super jakości mi nie zależy, aby tylko coś grało. I sytuacja wygląda tak, że wyjąłem to stare radyjko i tam są 3 kostki, a w tym radiu co kupiłem są 2 kostki.
Nie bardzo wiem jak się zabrać teraz za podłączenie i czy w ogóle da się ? Czy jest jakaś przejściówka albo da się do jakoś ogarnąć samemu?
Link do zdjęcia jak to wygląda. Sorry, ze nie w img od razu, ale nie chce mi coś załadować pliku.
http://ifotos.pl/zobacz/IMG201607_apnxhrr.jpg
xxx123321
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 02 2015
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: astra f

Re: Astra f i podłączanie nowego radia.

31 Lip 2016, 14:01

Jedna z tych kostek to podłączenie wyświetlacza lub sterowania z kierownicy ( w zależności od wyposażenia ). druga to zasilanie i trzecia to głośniki. Tej pierwszej nie podłaczaj nigdzie, a dwie pozostałem powinny pasować.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006