Astra g 1.6 16v przerywa

astra g 1.6 16v przerywa

14 Lut 2012, 22:41

witam jestem posiadaczem astry g 1.6 16v od jakiegoś czasu mam pewien problem mniej więcej raz w tygodniu zapala się pomarańczowa kontrolka (check) i auto zaczyna przerywać dokładnie tak jak gdyby nie palił na którąś ze świec. Po przejechaniu z zapaloną kontrolką ok kilometra problem nieraz znika i jest ok lecz nie zawsze nieraz potrzebne jest ponowne uruchomienie silnika. Dodam że jestem po wymianie świec i cewki zapłonowej. Co może być przyczyną???
Kwachu91
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 11 2009
Auto: Opel Astra G 1.6 16V 101KM

Re: astra g 1.6 16v przerywa

15 Lut 2012, 15:25

Kwachu91 napisał(a):Co może być przyczyną???

Noooo, niestety ale to nie forum jasnowidzów .. skoro zaświeca się CE - odczytaj błędy - bedzie wiadomo co padło ..
Polecam zapoznać się z instrukcją autka i ,,sam naprawiam AG'' ...
Pozdro
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006