Astra g 1.6 16v przerywa

astra g 1.6 16v przerywa

14 Lut 2012, 22:41

witam jestem posiadaczem astry g 1.6 16v od jakiegoś czasu mam pewien problem mniej więcej raz w tygodniu zapala się pomarańczowa kontrolka (check) i auto zaczyna przerywać dokładnie tak jak gdyby nie palił na którąś ze świec. Po przejechaniu z zapaloną kontrolką ok kilometra problem nieraz znika i jest ok lecz nie zawsze nieraz potrzebne jest ponowne uruchomienie silnika. Dodam że jestem po wymianie świec i cewki zapłonowej. Co może być przyczyną???
Kwachu91
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 11 2009
Auto: Opel Astra G 1.6 16V 101KM

Re: astra g 1.6 16v przerywa

15 Lut 2012, 15:25

Kwachu91 napisał(a):Co może być przyczyną???

Noooo, niestety ale to nie forum jasnowidzów .. skoro zaświeca się CE - odczytaj błędy - bedzie wiadomo co padło ..
Polecam zapoznać się z instrukcją autka i ,,sam naprawiam AG'' ...
Pozdro
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

@Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line
    Krótko po wprowadzeniu do sprzedaży miejskiego auta SEAT-a modelu Mii, hiszpański producent wprowadza unikalną wersję swojego przedstawiciela segmentu A – @Mii, który będzie dostępny tylko przy zamówieniu ...
    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Genesis Coupe interior
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      Rage-Race 2010
      Skoda Octavia, silnik