Astra g

Re: Astra g

31 Gru 2010, 17:30

Za 8tys kupisz Punto 2000-2002r spokojnie.Awaryjność hmm osobiście nie słyszałem żadnej negatywnej opini o tym aucie,kumpel ma tylko że już po lifcie i jest zadowolony i też twierdzi tak jak ja że o Fiacie nie możemy powiedzieć złego słowa :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

31 Gru 2010, 17:40

jeszcze zastanowie sie nad ta astra,w sumie cena nieduza a juz ja kiedys widzialem wiec jeszcze niesprzedana,tylko czemu.zobaczyc nie zaszkodzi moze nie jest taka zla
archi4lo
Początkujący

Miejscowość: PL
Auto: VW Passat B5 FL
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

31 Gru 2010, 17:43

Podjedz z kimś kto choć troche sie na tym zna i może akurat.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

31 Gru 2010, 17:45

szwagier pojedzie ogladac ja osobiscie jestem za granica,ale on w miare zna sie na tym wiec nie powinno byc zle

[ Dodano: 31 Grudzień 2010, 20:06 ]
moze jeszcze sie ktos wypowie odnosnie tej astry z ogloszenia?
archi4lo
Początkujący

Miejscowość: PL
Auto: VW Passat B5 FL
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami
    Jak trafić klipem reklamowym do inteligentnych odbiorców? Zbudować przekaz na pozytywnych uczuciach, wprawić w wibracje poczucie humoru i szybko zakończyć niespodzianką. Taki właśnie jest nowy, 30-sekundowy film reklamujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód