Astra GTC tabliczka znamionowa

Astra GTC tabliczka znamionowa

09 Gru 2013, 18:01

Witam
Piszę w sprawie dość nietypowej i rzadko spotykanej, a mianowicie zakupiłem niedawno Astre GTC 1.3 2007r sprawuje się ona świetnie lecz ma bardzo zniszczoną tabliczkę znamionową a przez to nie mogę zrobić przeglądu, i tu rodzi się moja prośba czy ktoś z was mógł by wysłać mi zdjęcie swojej tabliczki znamionowej ? :wink:
Awiluni
Obserwowany

Auto: Astra GTC
Silnik: 1.3
Paliwo: Diesel

Re: Astra GTC tabliczka znamionowa

09 Gru 2013, 19:25

Awiluni napisał(a): lecz ma bardzo zniszczoną tabliczkę znamionową a przez to nie mogę zrobić przeglądu, i tu rodzi się moja prośba czy ktoś z was mógł by wysłać mi zdjęcie swojej tabliczki znamionowej ?
Myśle ze jest to "papierowa" TZ i znajduje sie na prawym słupku.Foto tej TZ w niczym Ci nie pomoze.Musisz jednak jechac na SKP i wykonac przegląd tech.tego samochodu.Oczywiscie zgodnie z przepisami/dzu996/diagnosta wykona OBT z wynikiem negatywnym/powód-zniszczona,nieczytelna TZ/.Na tą okoliczność wystawi zaświadczenie i wpisze powód wyniku badania tech.z"N".Z tym zaświadczeniem musisz się udac do WK w którym zarejestrowany jest ten samochód i tam dostaniesz skierowanie na wykonanie nowej TZ.Jak to zrobisz powrót na SKP gdzie wykonywałes przegląd tech./nie wiem czy przypadkiem oni nie mogą wykonać tej TZ/,płacisz wtedy 20.- i po sprawie.Od wystawienia zaświadczenia z wynikiem "N"masz termin do 14 dni zeby ponownie się do nich zgłosić.Jak go przekroczysz placisz jeszcze raz za cały przegląd tech.od nowa...Proste... :?: :?: :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

09 Gru 2013, 19:27

Ps.Oczywiscie wykonanie nowej TZ to oddzielna opłata.Niestety... :(
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

09 Gru 2013, 19:31

wszystko się zgadza lecz zapomniałem dodać ze samochód nie był wczesniej zarejestrowany w kraju (jest sprowadzony z niemiec) znalazlem kogos kto wykona mi taka tabliczke :D lecz brak mi danych na wzor
Awiluni
Obserwowany

Auto: Astra GTC
Silnik: 1.3
Paliwo: Diesel

01 Maj 2014, 17:04

Tak właśnie myślałem że chcesz wzór by wykonać w zwykłej firmie wykonującej mat. reklamowe na folii samoprzylepnej. Wiem bo widziałem takie tabliczki znamionowe. Możesz też zamówić u przedstawiciela producenta ale jest droższa i ...oryginalna!. Tabliczka zastępcza kosztuje 36 zł. Decyzja na wykonanie takowej też kosztuje coś chyba koło 10 zł...
mirek
mirwu
Nowicjusz

Miejscowość: łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti