Astra II 2000 z Włoch co o niej myślicie?

Astra II 2000 z Włoch co o niej myślicie?

22 Wrz 2010, 12:00

Witam!
Zastanawiam sie nad kupnem samochodu znalezłem takie coś:

[link wygasł]

Prosze o jakąś poradę, czy nie myślicie, że samochód jest za tani? Wiem, że dojda do niego opłaty rzędu 1500zł ale i tak nie wychodzi drogo. Rozmawiałemz właścicielem i twierdzi, że wszytko ok.
Z faktu, że do tego samkochodu mam jakieś 150km zeby je obejrzeć doradźcie mi czy w ogole warto jechac oglądać ten samochód, ewentualnie czego się dopytać sprzedawcy, żeby później nie było zaskoczenia. Z góry dzięki
all1990
Nowicjusz

Re: Astra II 2000 z Włoch co o niej myślicie?

22 Wrz 2010, 12:09

Powiem tak albo dobry blacharz albo on faktycznie jest bezwypadkowy,z zewnątrz wszystko ładnie wygląda,środek też tylko ten myty silnik :neutral: tak patrząc po kierownicy śmiem nawet twierdzić że przebieg jest autentyczny.Auto przywiezione z Włoch a więc nigdy zimy i soli nie widziało.Zastanawia mnie tylko własnie ta niska cena no i auto już ma ponad 2600wyświetleń.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

22 Wrz 2010, 12:17

Auto z Włoch żeby nawet najmniejszego puknięcia nie było? Przycierki od koszyka z Aldi itp? Aż dziwne, pod kloszem trzymali czy co?
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz

Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

22 Wrz 2010, 12:35

No wąłśnie nie wiem co myśleć, czy 2600 wyświetleń to dużo? Samochód jest wystawiony w aukcji promowanej wiec może dlatego. Ale wydaje mi się, że gdyby było tak wszytko ok to juz by dawno poszedł. Jedyne co mnie kusi to fakt, że z gościem można się umówic na prawdę rzadko gdyz stale jest za granicą. Może dlatego auto nie znalazło jeszcze swojego właściciela
all1990
Nowicjusz

22 Wrz 2010, 13:14

No to wszystko wyjaśnia,zazwyczaj ogłoszenia promowane mają dużą ilość wyświetleń bo praktycznie większość zaglądających na otomoto najpierw wchodzi w te ogłoszenia.No całkiem możliwe że własnie dlatego jeszcze nie znalazł nabywcy.Ale i tak pozostaje pytanie dlaczego tak tanio?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

22 Wrz 2010, 13:28

Rozmawiałem z nim- twierdzi, że samochód przywiózł swoja lawetą z włoszech gdzie stale przebywa dla kuzyna który z umowy się wywiązał. Twierdzi, ze chce sie pozbyc samochodu za kwote którą zapłacił za samochód. No cóż cieżko stwierdzić czy mówi prawde chyba nic mi nie pozostaje jak pojechać i sprawdzić samemu.

PS. Co do takiego samochodu powinno byc prócz umowy kupna- sprzedaży?
all1990
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

• Re: Astra II 2000 z Włoch co o niej myślicie?

22 Wrz 2010, 15:05

No swoją drogą może to być ciekawa oferta,wieć może warto sie przejechać.
    Barol
    Awatar użytkownika

22 Wrz 2010, 15:14

all1990 napisał(a):PS. Co do takiego samochodu powinno byc prócz umowy kupna- sprzedaży?

umowa, dowód rejestracyjny z włoch, karta pojazdu, ubezpieczenie tymczasowe też by się przydało :grin:
    borek19
    Początkujący

Miejscowość: z domu ;P

22 Wrz 2010, 17:27

Samochód przyjechał na lawecie z Włoch więc ubezpieczenia nie będzie, dowód rejestracyjny chyba tez skoro nie jest teraz zarejestrowany?

[ Dodano: 24 Wrzesień 2010, 10:16 ]
    Byłem ją oglądać- raczej nie warto na szczęscie po drodz znalazłem również białą astre którą kupiłem :)
    all1990
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili