Audi 80 b3 1.8s - niskie obroty, nie jedzie i gasnie.

Audi 80 b3 1.8s - niskie obroty, nie jedzie i gasnie.

14 Maj 2009, 19:37

Witam, od dłuższego czasu mam problem z autem. Było już u kilku mechaników jednak żaden z nich nic nie pomógł. Po kilku dniu zabrania auta od mechanika problem się powtarza. Auto albo podczas jazdy albo po odpaleniu wskakuje na niskie obroty ok 300-400 nie reaguje na wciskanie gazu, tak jakby się dusił i ostatecznie gaśnie. Najpierw jeden mechanik stwierdził, że to kopułka i przewody więc zostały one wymienione ale problem się powtórzyl i drugi mechanik powiedzial że to moduł, wiec zostal naprawiony i problem znowu sie powtorzył. Czy moglibyscie pomóc i podpowiedzieć co to może być żebym jakos może podpowiedzial mechanikowi?
suchy90
Nowicjusz

Miejscowość: Gliwice

14 Maj 2009, 20:45

miałem podobny problem tylko ze w audi b3 1.6 na gaźniku wtedy była pęknięta guma pod gaźnikiem i takie miałem objawy wymieniłem tą gumę i auto jeździ bez zarzutu
kania
Nowicjusz

Miejscowość: Czuchów-Pieńki

Re: Audi 80 b3 1.8s - niskie obroty, nie jedzie i gasnie.

30 Gru 2010, 19:13

Ja w swojej Audi 80 tyle ze w Dieslu miałem identyczny problem i okazało się ze było zapchane sitko w baku. Musiałem przedmuchać wężyk, którym pobierane jest paliwo i wszystko wróciło do normy. Problem pojawił się zimą przy niskich temperaturach kiedy paliwo zgęstniało...
masterkukis
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti