Audi A3 1.8t QUATRRO. Lift. Serwisowana. Warto?

Re: Audi A3 1.8t QUATRRO. Lift. Serwisowana. Warto?

18 Sty 2017, 19:24

Pionek napisał(a):A co do A3..wydaje mi się że nabicie klimy to 150 zł :D

jak jest napisane "klima do nabicia" to znaczy, że trzeba ją naprawiać ze sprężarką na początek - nikt normalny nie jeździ z nienabitą klimą jak więcej nie trzeba ładować. A jak ktoś nie nabił to znaczy, że żydził na całe auto...
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 74
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Audi A3 1.8t QUATRRO. Lift. Serwisowana. Warto?

18 Sty 2017, 19:52

Tak, zgadza się dlatego też pisałem że to śmietnik to mnie Barol wyśmiał że nie czytam o wadach, tych wad tam jest 10x więcej i to nie takich, bo jak ktoś nie może nabić klimy i z tego powodu zjeżdza z ceną do wartości 1,6 mpi to trochę bezsensu wg mnie.

Ja bym nawet nie oglądał tego auta.
Pionek
Początkujący

Auto: Honda Accord
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Felicia, wlot powietrza w błotniku
      BMW E46 Coupe
      Master Truck
      Volkswagen Polo R WRC w legendarnym Rajdzie Monte Carlo, 4