Audi A3 1.9 Tdi - problemy przy odpalaniu

Audi A3 1.9 Tdi - problemy przy odpalaniu

22 Cze 2010, 06:46

Witam
Pojawiła mi się usterka w Audi A3 1.9 Tdi i ciężko jest mi sprecyzować co to może być .Proszę więc wszystkich o pomoc .
Problem tkwi w tym, że od pewnego czasu ( nie zawsze ) zaraz po zapaleniu samochodu prze klika sekund zaświeca się jeszcze wskaźnik świec żarowych( sprężynka ). Z tego co wiem jest to informacja o jakiejś usterce Zauważyłem również że samochód czasami ciężej pali .Wykonana była diagnostyka silnika i niby nie wyszły żadne błędy. Żadnych błędów wtryskiwaczy czy pompy paliwowej. Następnie pojawiły się kolejne objawy. Auto na biegu jałowym zgasło i nie można było go zapalić ( po przekręceniu zapłonu kontrolka od świec żarowych w ogóle się nie zaświeciła ) aż dopiero za 4 razem gdy się zapaliła samochód odpalił . Podejrzewam że powodem może być zużyty np.: zużyty czujnik temperatury, czy coś bardziej poważniejszego ?
holek166
Nowicjusz

Miejscowość: Stalowa Wola

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006