Audi A3 prośba o ocenę

Audi A3 prośba o ocenę

16 Gru 2016, 10:27

Witam!
Znalazłem ciekawą ofertę, ale zanim tam pojadę byłbym wdzięczny za waszą weryfikację. Wiem, że 1.6 to muł - chodzi mi o wstępne sprawdzenie czy to nie jest mina.

PS Czy lepiej szukać specjalisty na miejscu, czy może warto zapłacić więcej firmom, które sprawdzają auta na zamówienie, a których nazw z oczywistych względów nie podam? Możecie kogoś polecić z okolic Legnicy?

Link do oferty
[link wygasł]
Bonifacy48
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Audi A3 prośba o ocenę

16 Gru 2016, 10:34

Ile bierze taka firma? 150 zł? Chyba warto.
Miscaz
Nowicjusz

Auto: VW

16 Gru 2016, 10:59

- pierdy o właścicielu z lat 60tych
- niska cena
- handlarz podszywający się pod osobę prywatną
- BEZWYPADKOWY - aby nikt nie przeoczył
- "profesjonalny" miernik lakieru

Jeszcze mam wymieniać?
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 93
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

16 Gru 2016, 11:30

Ile bierze taka firma? 150 zł? Chyba warto.
Miscaz
Pewna firma za wzięcie na komputer i na kanał plus standardowe sprawdzenie bierze ok. 400 niestety.

To, że handlarz zaznacza, że jest osobą prywatną to norma. 90% ogłoszeń.

Interesuje mnie stan auta, a nie jego poprzedni właściciel i gdybanie, jakie są tego skutki.

W wielu ogłoszeniach jest napisane, że bezwypadkowy. To się sprawdzi.

Miernik lakieru mam swój.

Interesuje mnie czy widzicie coś w stanie technicznym (na tyle na ile jego ocena może być dokonana na podstawie samych zdjęć i opisu co ma), a nie jakie idiotyzmy napisał w ogłoszeniu.

Jedynie.co do ceny to faktycznie zaleca ona ostrożność. To jest doposażone attraction, a więc powinno być ok. 18 tysiecy.
Bonifacy48
Nowicjusz

16 Gru 2016, 12:46

Cena właśnie przed chwilą została obniżona do jeszcze bardziej podejrzanej kwoty 14.900 zł, z 15.990 zł, które były jeszcze rano.
Bonifacy48
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • H2Only, wodorowa ciężarówka
      Ford Mustang - zdjęcie 2
      GTP Light
      Renault Megane III