Audi A3 - słabo zapala

Audi A3 - słabo zapala

28 Lis 2010, 18:22

Witam. Mam do Was pytanko. W moim autku czyli Audi A3 1.9 tdi 110km jest problem z zapaleniem silnika. Przy porannym zapalaniu trzeba dłużej klucz potrzymac i zapali z oporami natomiast po przejechaniu XXX km i wyłączeniu silnika powiedzmy na 5 min i chcąc go zapailc jest dużo gorzej aniżeli po nocy. Jeśli ktoś spotkał już się z takim objawem to proszę o pomoc. Dzięki i pozdrawiam.
Damian_1977
Nowicjusz

Miejscowość: Włocławek

Re: Audi A3 - słabo zapala

01 Gru 2010, 11:05

Sprawdz ciśnienie paliwa,ustawienie pompy.Będzie w porządku to sprawdz ciśnienie na cylindrach,może to poprostu uszkodzenie mechaniczne,pierścienie,tuleje.Zużywa nadmiernie oleju?
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Juke-R & Nissan Juke Nismo
      Hummer H2 - Car audio
      Volkswagen Multivan Alltrack, przestrzeń pasażerska
      Motocykle Customowe