Audi A4 a trójka dzieci

25 Lut 2009, 21:45

Witam!!!

Chcę kupić Audi A4(B5 lub B6) za od 20 do 25 tys. Mam pytanie czy ktoś wozi w takim aucie trójkę dzieci? Słyszałem że na tylnej kanapie nie ma zbyt wiele miejsca na 3 foteliki?
lzp
Nowicjusz
 
Posty: 9

25 Lut 2009, 21:54

Kupujac fotelik dla mojego syna widzialem wersje 2.1 ktore niemal ze pasowaly by do kazdego samochodu. Faktycznie wkladac 3 foteliki to problem bo nie wiadomo jak dlugi pas jest na srodku i czy dasz rade zapiac. Poszukaj takich fotelikow u siebie. Za mala oplata mechanik wylaczy ci poduszke i problem masz z glowy. Niektore audi nawet maja takie cos. A6 napewno. Volvo v40 ma fajnie ten problem rozwiazany. podlokietnik opiera sie na siedzeniu i jedno dziecko jest wyzej
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy
szakal1990
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 181
Miejscowość: Wielkopolska

26 Lut 2009, 20:59

Ciężko będzie znależć w dobrym stanie ale powiem tyle że mam A4 B7 i na tylniej nakapie dwa grubasy spokojnie się zmieszczą i nie ocierają się o podłokietnik(spory bo ma ok. 40 cm szerokości), więc sądzę że z 3-ma fotelikami nie będzie problemu.
A pojemnościowo to te wersje się niewiele zminiły.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 651
Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

26 Lut 2009, 21:11

w tej kasie to tylko b5
niestety a4 jest troche ciasne z tyłu, a i kombi ma mały bagaznik
ja bym poszukał passata albo jakies mondeo :)
pzdr
Pawlo
Zaawansowany
 
Posty: 588
Miejscowość: Bolesławiec

26 Lut 2009, 22:55

Największe to w tej klasie jest Mondeo MK3 i nic innego :)
Markowa odzież, pewne samochody
tradelux
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 318
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Mitsubishi i-MIEV - sukcesy rynkowe i sportowe
    Drugie z rzędu zwycięstwo Mitsubishi i-MiEV w organizowanym przez FIA pucharze "Alternative Energies Cup – kat. IIIA" to kolejne ważne wydarzenie w karierze tego modelu, która rozpoczęła się w Europie zaledwie ...