Audi A4 B5 - wskaźnik ilości lpg

22 Sie 2013, 16:24

Witam. Od razu zaznaczam, że nie znam firmy butli, ani sterownika czy coś takiego. Ostatnio postawiłem na warsztat audi i od razu z warsztatu pojechałem zatankować lpg na maksa zrobiłem na butli ponad 300 km i dziwiłem się że dalej pokazuje że jest pełny, gdy jeszcze pojeździłem trochę skończył się gaz, a ten cały wskaźnik dalej pokazywał, że jest pełny. Jak to naprawić?
gpower7
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 05 05 1992
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi A4 B5
Silnik: 1.8 125KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

22 Sie 2013, 17:40

A w warsztacie był z powodu LPG ?? To jedź z powrotem i niech naprawią..
Jesli nie - do gazownika trzeba podjechać, niech zobaczy.. Po kabelkach ciężko będzie naprawić..
Ogólnie rzecz biorąc, te wskaźniki są do d..py. Jeżdżę na dzienny licznik km - to najlepsze rozwiązanie..
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

22 Sie 2013, 18:32

Nie, nie. Robili zawieszenie, bo spieszyłem się, a sam szybko bym tego nie zrobił. Byłem ale twardo że on i nie zepsuli. Chyba tak będę musiał robić, że na km, bo znów kasy nie chce mi się wydawać. Dzięki ;)
gpower7
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 05 05 1992
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Audi A4 B5
Silnik: 1.8 125KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

28 Sie 2013, 10:28

Szkoda, że nie znasz nazwy sterownika. Są takie, w których trzeba "ręcznie zrestetować" poziom gazu przy tankowaniu. :)
DarGaz
Nowicjusz
 
Posty: 41
Prawo jazdy: 0- 4-2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Fiat Linea
Silnik: 1.3 MultiJet Diesel
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Poczekaj z odpięciem pasa bezpieczeństwa
    W zeszłym roku 8% wszystkich wypadków drogowych zakończyło się wywróceniem się pojazdu. Zostało w nich rannych aż 2037 osób, a 146 poniosło śmierć(1). Co zrobić po wywróceniu się auta? Jeśli jesteśmy ...
    Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...