Audi A4 B6 vs Skoda Superb vs Skoda Octavia 2 Który wybrac

09 Sty 2012, 23:16

witam mam dylemat poniewaz chce kupic jeden z tych samochodów Audi A4 B6 , Skoda Superb lub Skoda Octavia 2 pieniądze jakie mam do wydania to kolo 25tys zł który z nich najlepiej by bylo kupic interesuja mnie tylko te 3 chyba ze macie jakies inne propozycje to prosze pisac za kazda odpowiedz dziekuje ;)
denisr7
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2001

09 Sty 2012, 23:19

Ja osobiście wybrał bym Audi - Powód? Niemiecka, niezawodna i wszystkim bardzo dobrze znana technologia. Rynek części zamiennych, również jest bogaty :)
vw
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 354
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Skoda Octavia RS
Skrzynia biegów: Manualna

09 Sty 2012, 23:39

akurat niemiecka technologia tyczy się całej trójki ;)

osobiście też wybrałbym Audi ale z tego powodu, że Skody najzwyczajniej mi się nie podobają ale będe szczery, że te auta są solidne i będą tańsze w użytkowaniu od Audi
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

10 Sty 2012, 07:20

Moich rodziców znajomy miał Octavie II pożyczoną od szefa ( rumuna ). Skoda od 2007r miała najechane coś koło 140 -150 tysięcy i super sie sprawdzała. Ja brałbym chyba skode, no chyba żę ci sie nie podoba bo nie każdemu wpadają skody w oko.
maciek1203
Aktywny
 
Posty: 466
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Tarnobrzeg
Auto: Hyundai Pony
Silnik: 1.5 83KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

10 Sty 2012, 08:58

ja jakbym mial wybierac to wzial bym octavie II , superb wydaje mi sie troche za duzy i jakos mi sie nie podoba, audi widze na kazdym kroku jezdzac po miescie a octawia jest ladna i nawet nawet mi sie podoba, silniki i wnetrze to jest praktycznie to samo wiec decyzja nalezy do Ciebie , budzet masz ograniczony wiec wzial bym na Twoim miejscu to co bedzie w najlepszym stanie
bioly21
Zaawansowany
 
Posty: 551
Miejscowość: malopolska
Prawo jazdy: 17 08 2002
Auto: Alfa159 , Civic VII

10 Sty 2012, 11:30

superb do 25 kafli to wsumie passat jest ,,, jest większy w środku od reszty

najtansza opcja = najlepsza ?? bierz skode octavie
x50sr
Początkujący
 
Posty: 244
Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...

10 Sty 2012, 17:25

komfort najlepszy w suberbie,wykonanie w audi,a octavia jest najmłodsza,i tez bardzo fajna ;)
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 806
Miejscowość: Za górami za lasami ;)