Audi A4 B7 2005r 2,0TDI VIN Historia pojazdu

Audi A4 B7 2005r 2,0TDI VIN Historia pojazdu

11 Lut 2010, 09:45

:|Witam! Jak sprawdzić historie samochodu? (Oczywiście poza serwisem) samochód już kupiłem, auto jest z Belgii. W książce serwisowej jest pierwszy przegląd i pusto, wiem że auto jeździło w firmie, lecz nie wiem jakiej. Może ktoś pomoże, chciałbym się dowiedzieć kiedy był olej czy rozrząd wymieniany, jakim olejem był silnik zalewany, czy uczestniczył w jakiejś stłuczce, czy wypadku itd. Jeżeli ktoś może pomóc podaję VIN WAUZZZ8E36A076832 Jeżeli będzie trzeba zapłacę, za pełną historie (o ile była w ogóle gdzieś zapisana:) Z góry dzięki!
naanek
Nowicjusz

Miejscowość: Zakrzów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...
    Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
    Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006