Audi A4 B7 2005r 2,0TDI VIN Historia pojazdu

Audi A4 B7 2005r 2,0TDI VIN Historia pojazdu

11 Lut 2010, 09:45

:|Witam! Jak sprawdzić historie samochodu? (Oczywiście poza serwisem) samochód już kupiłem, auto jest z Belgii. W książce serwisowej jest pierwszy przegląd i pusto, wiem że auto jeździło w firmie, lecz nie wiem jakiej. Może ktoś pomoże, chciałbym się dowiedzieć kiedy był olej czy rozrząd wymieniany, jakim olejem był silnik zalewany, czy uczestniczył w jakiejś stłuczce, czy wypadku itd. Jeżeli ktoś może pomóc podaję VIN WAUZZZ8E36A076832 Jeżeli będzie trzeba zapłacę, za pełną historie (o ile była w ogóle gdzieś zapisana:) Z góry dzięki!
naanek
Nowicjusz

Miejscowość: Zakrzów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili