AUDI A4 - polecam warsztat

AUDI A4 - polecam warsztat

17 Maj 2011, 08:16

Jako kobietka, która nie zna się na samochodach z czystym sumieniem mogę polecić warsztat samochodowy na Trakcie Lubelskim 192 - AUTO-ZDUN , nie wiedziałam co sie dzieje z moim autkiem - Audi A4, jak był zimny to przy zapalaniu drżał - nie wiem jak to inaczej opisać, mechanik od razu zdiagnozował usterkę naprawił i już odebrałam, ceny przystępne a Panowie sympatyczni, pełen profesonalizm!!!!!
kobietka28
Nowicjusz

Miejscowość: WARSZAWA

Re: AUDI A4 - polecam warsztat

11 Lip 2011, 13:28

warsztat jest od niedawna i pewnie dlatego tak się starają, robiłem u nich hamulce bo niedaleko jest od mojej pracy, jest o.k. cenowo rozsądnie, nie naciągają na niepotrzebne koszty
passat11
Nowicjusz

Auto: passat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu Nowa Mazda6 - produkcja w fabryce w Hofu
    Mazda Motor Corporation oficjalnie uruchomiła produkcję najnowszej Mazdy6. Uroczystość odbyła się w Zakładzie nr 2 w Hofu, w prefekturze Yamaguchi. W uroczystości wzięło udział około 500 osób, w tym Prezes Zarządu ...
    MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przejazd bokiem rozlewiska, Dla Sergiusza
      Lincoln MKR Concept
      Skoda Roomster Noire, wnętrze, deska rozdzielcza
      Motor - Honda Shadow