AUDI A4 - polecam warsztat

AUDI A4 - polecam warsztat

17 Maj 2011, 07:16

Jako kobietka, która nie zna się na samochodach z czystym sumieniem mogę polecić warsztat samochodowy na Trakcie Lubelskim 192 - AUTO-ZDUN , nie wiedziałam co sie dzieje z moim autkiem - Audi A4, jak był zimny to przy zapalaniu drżał - nie wiem jak to inaczej opisać, mechanik od razu zdiagnozował usterkę naprawił i już odebrałam, ceny przystępne a Panowie sympatyczni, pełen profesonalizm!!!!!
kobietka28
Nowicjusz

Miejscowość: WARSZAWA

Re: AUDI A4 - polecam warsztat

11 Lip 2011, 12:28

warsztat jest od niedawna i pewnie dlatego tak się starają, robiłem u nich hamulce bo niedaleko jest od mojej pracy, jest o.k. cenowo rozsądnie, nie naciągają na niepotrzebne koszty
passat11
Nowicjusz

Auto: passat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8 [S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód z nadwoziem coupe - silnik benzynowy i mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Prelude V 2,0 - 133KM ...
    Droga od koncepcji do samochodu Droga od koncepcji do samochodu
    Gdy samochód zjeżdża z linii produkcyjnej, jest w nim już zawarty efekt wysiłku wielu osób. Stworzenie nowego modelu to długi i kompleksowy proces, na który składają się lata doświadczenia zebrane przy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 6
      Silnik Drive-E D4 – silnik wysokoprężny, 4-cylindrowy, pojemność 2.0, Volvo
      Mitsubishi AR-Concept, bok
      Kask Mohawk Warrior