AUDI A4 - polecam warsztat

AUDI A4 - polecam warsztat

17 Maj 2011, 07:16

Jako kobietka, która nie zna się na samochodach z czystym sumieniem mogę polecić warsztat samochodowy na Trakcie Lubelskim 192 - AUTO-ZDUN , nie wiedziałam co sie dzieje z moim autkiem - Audi A4, jak był zimny to przy zapalaniu drżał - nie wiem jak to inaczej opisać, mechanik od razu zdiagnozował usterkę naprawił i już odebrałam, ceny przystępne a Panowie sympatyczni, pełen profesonalizm!!!!!
kobietka28
Nowicjusz

Miejscowość: WARSZAWA

Re: AUDI A4 - polecam warsztat

11 Lip 2011, 12:28

warsztat jest od niedawna i pewnie dlatego tak się starają, robiłem u nich hamulce bo niedaleko jest od mojej pracy, jest o.k. cenowo rozsądnie, nie naciągają na niepotrzebne koszty
passat11
Nowicjusz

Auto: passat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zabici bez zaiętych pasów Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...
    "Samoczyszczący się" samochód Nissana
    Mycie samochodu to niezbyt przyjemna, a w dodatku kosztowna konieczność. W odpowiedzi na to Nissan rozpoczął testowanie innowacyjnej powłoki lakierniczej, do której nie przylega błoto, woda ani zwykły brud. Być może ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006