Audi a4 sprzęgło

audi a4 sprzęgło

25 Gru 2010, 22:25

witam,
potrzebuję rady jak wymienić wysprzęglik i cylinderek w Audi A4 2,5 Tdi od sprzęgła,sprzęgło wpada w podłogę i brak biegów,czy może być inna przyczyna?jak to naprawić?co trzeba wymienić?
narcyz811
narcyz811
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

Re: Audi a4 sprzęgło

25 Gru 2010, 22:34

narcyz811 napisał(a):,sprzęgło wpada w podłogę i brak biegów,czy może być inna przyczyna?

Kaszpirowskim nie jestem ale jak mialem taki przypadek to musiałem wymontowac skrzynię biegów.Wiązało sie to z wymiana dzwigienki która znajduje sie w sb.Nie kazdy przypadek jest taki sam i byc moze u Ciebie jest co innego do naprawy..
narcyz811 napisał(a):jak wymienić wysprzęglik i cylinderek w Audi A4 2,5 Tdi od sprzęgła

Czy ubyło plynu w zbiorniczku... :?: :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006