AUDI A4 W Jakim transmiterze FM MP3 można przewijać piosenki

AUDI A4 W Jakim transmiterze FM MP3 można przewijać piosenki

05 Gru 2010, 18:49

Witam całe forum http://www.forumsamochodowe.pl. Proszę o pomoc jaki transmiter kupić szukam takiego w którym można przewijać nagrania do połowy np mam nagranie 10 min to chce szybko przewinąć do 5 min. W necie wyczytałem że były takie transmitery tylko ciężko je znaleść na allegro chyba nie ma takich, proszę o pomoc gdzie mogę kupić taki transmiter z funkcją przewijania pozdrawiam i proszę i pomoc .

TRANSMITERY NA ALLEGRO -> [link wygasł] NIE MOGĘ ZNALEŚĆ :/

W TYM TRANSMITERZE MOŻNA PRZEWIJAĆ http://www.techfresh.net/satechi-sound- ... er-player/ TYLKO NIE MA NIGDZIE GO DO KUPIENIA RAZ BYŁ W Media Markt a teraz NIE MOGĘ ZNALEŚĆ CZEGOŚ W TYM STYLU ŻE WYŚWIETLA TYTUŁY I PRZEWIJA
BARDZO DZIĘKUJE ZA KAŻDĄ POMOC
mateogd
Nowicjusz

Miejscowość: Gdańsk

Re: AUDI A4 W Jakim transmiterze FM MP3 można przewijać pios

05 Gru 2010, 21:56

[link wygasł]

kupiłem ten od tego sprzedawcy miesiąc temu i jestem mile zaskoczony bo za 12 zł nie spodziewałem sie rewelacji a rewelacja właśnie jest, nie jestem audiofilem ale jakosc dźwięku jest kilkukrotnie razy lepsza niż zwykłe radio, używam na częstotliwości 87.6 nie ma żadnych zakłoceń na dołkach ani w mieście, jest equalizer (kilka trybów) a na dodatek te twoje przewijanie piosenki
krótko mówiąc polecam
Sikora95
Początkujący

Auto: Nie mam

06 Gru 2010, 21:08

Możesz podać linka z allegro jaki posiadasz transmiter z funkcją przewijania to odrazu go kupię ;) WIELKIE DZIĘKI POZDRO :)
mateogd
Nowicjusz

Miejscowość: Gdańsk

22 Lip 2011, 13:23

Mam pytanie,można słuchać mp3 na transmiterze przy wyłączonym radiu?
Mam nawigacje z radiem ale jest zepsuta,kupiłem dziś transmiter i działa tylko nic nie słychać,chyba ze podłącze słuchawki to wtedy tak.
dawid23
Obserwowany

Auto: audi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006